Збірна України посіла 12-те місце на чемпіонаті Європи серед кадетів

Зусиль Євгена Сахнюка та Антона Дзюби, котрі на двох набрали 34 очки, не вистачило для перемоги збірної України над командою Греції. Поразка з рахунком 65:67 та 12-те місце - підсумок виступів кадетів на чемпіонаті Європи.

Україна відпустила суперників на вісім очок за підсумками першої десятихвилинки, однак спромоглася скоротити відставання до двох пунктів перед великою перервою. Нервово почавши третю чверть, підопічні Станіслава Медведенка зібралися та здобули мінімальну перевагу за підсумками періоду.

Триочковий кидок Даніїла Іскакова ("Черкаські Мавпи-2") та два з фолом від Євгена Сахнюка вивели наших кадетів уперед на шість пунктів за хвилину до завершення основного часу гри. Проте дві втрати та невлучні атаки у час, що залишився, дозволили команді Греції вирвати перемогу.

Євген Сахнюк до своїх 17 очок додав 6 підбирань та 4 переадчі. Антон Дзюба також завершив гру з показником 17 пунктів.