«Черкаські Мавпи» поступилися «Миколаєву»

 

«Черкаські Мавпи» – МБК «Миколаїв» 55:75

«ЧМ»:  Райт 14 очок, 6 підбирань; Пуповіч 12 очок, 5 підбирань; Олмонд 6 очок, 5 підбирань, 2 перехоплення, 3 втрати; Бошняк 6 очок, 3 втрати, 3 підбирання; Шепіль 6 очок; Насеннік 4 очки; Близнюк 3 очки, 2 перехоплення; Зозуля 2 очки, 4 підбирання, 2 втрати; Неруш 2 очки, 2 підбирання.
 
 
  Сьогодні «Черкаські Мавпи» відіграли свій перший спаринг у новому сезоні. В рамках другого тренувального збору, який команда проводить в Євпаторії, черкасці зіграли проти МБК «Миколаєва». В цій грі команда Володимира Холопова поступилася з рахунком 55:75. Найрезультативнішим гравцем помаранчево-чорних став Райан Райт, який здобув 14 очок та виконав 6 підбирань. За словами головного тренера команди Володимира Холопова, команда ще далека від своєї найкращої гри, яку він сподівається побачити в новому сезоні.
  
   Володимир Холопов, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": "Якість цієї гри була дуже низькою. Справа в тому, що зараз гравці перебувають «під навантаженням», тож побачити свіжість в їхніх діях було б дивно. Були також серйозні проблеми в тактичному плані: це наша перша гра і більшість гравців просто плутались в комбінаціях. Причому «Миколаїв» справив доволі гарне враження, зокрема, сьогодні нам було непросто впоратися з їхнім центровим – МакКлінтоком. Цей матч, звісно, корисний, адже ми зуміли побачити свої помилки, бачимо, над чим потрібно працювати. Переконаний, що до старту чемпіонату в нас ще є час виправити власні помилки".