«Черкаські Мавпи-2» готуються до чемпіонату дублерів


   У цьому сезоні неабияка відповідальність лежатиме не лише на плечах основи «Черкаських Мавп», а й на гравцях дублюючого складу команди. Справа в тому, що ці хлопці (більшість з яких 1994-го р.н.) ще не брали участі в турнірах такого масштабу.
 
   Минулого сезону ця команда обкатувалася в Першій лізі і зуміла там посісти шосте місце. Цьогоріч «Черкаські Мавпи-2» фактично не змінили свого складу. Поки що команда Миколи Неухацького лише втратила розігруючого в особі Андрія Глущенка, який продовжить навчання в Польщі. Всі решта в строю готові вже за місяць дебютувати на новому для себе рівні. За словами головного тренера команди, цьому складу зарано ставити високі цілі в чемпіонаті серед дублерів, головне – робота на перспективу, – вважає Неухацький. Серед найперспективніших гравців цього складу можна назвати двох гравців кадетської збірної України – Даніїла Іскакова та Антона Білоуса. Додати до цього складу минулорічних лідерів «Черкаських Мавп-2» Красніка, Рудакова і Треніхіна – й можна вималювати непогану стартову п’ятірку із прекрасною перспективою. Однак головна проблема цієї команди полягає в тому, що гідної заміни гравцям старту у тренера поки що немає. З огляду на це, тренер дубля не проти поповнити свій склад виконавцями, які могли б гідно закрити позицію розігруючого та центрового.

   Наразі баскетболісти «Черкаських Мавп-2»  проводять по два тренування в день. На відміну від першого збору, який був повністю присвячений фізичній підготовці, зараз наші дублери тренуються переважно з м’ячем. Приміром, сьогодні вони працювали над кидком, також ведеться робота над тактичною підготовкою.

   Микола Неухацький, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-2»: «Хочеться підігнати пік форми хлопців до початку чемпіонату, сподіваюся, що нам це вдасться зробити в жовтні. Переконаний, що нам буде нелегко в цьому сезоні, адже до цього хлопці ще не виступали на такому рівні. Не зважаючи на молодий вік нашої команди, маємо й певні плюси: цей склад тренується разом змалку і, можливо, зіграність нам допоможе. Зараз дуже важко передбачити рівень чемпіонату дублерів. Наскільки мені відомо, майже в усіх командах склади зазнали змін. В нас є чітка мета – працювати на перспективу».