Створи баскетбольну команду!

 
   Суперліга продовжує рухатися в ногу з часом і пропонує вболівальникам стати ще ближчими до баскетбольних баталій. Спільно з нашим новим партнером – розважальним баскетбольним порталом Fantasy Basketball – ми пропонуємо всім, хто бажає, спробувати себе в ролі менеджера, керуючи командою зі справжніх гравців сезону 2011/2012. Для цього достатньо пройти реєстрацію, ознайомитися з достатньо простими правилами гри, і у вас з'явиться реальна можливість вибороти звання найкращого менеджера року, а також цінні призи від партнерів Суперліги!
 
А щоб полегшити вам мандри порталом і допомогти швидше зрозуміти деякі особливості віртуального турніру, звертаємо вашу увагу на декілька нюансів:
 
- По-перше, через певну аритмічність календаря Суперліги, обумовлену об’єктивними причинами (такими, як участь низки команд у єврокубках), у віртуальних турах часом беруть участь не всі 14 клубів Суперліги. Тому в таких ситуаціях недоцільно купувати гравців із тих команд, які не грають, оскільки залікових балів вони вам не принесуть.
 
- По-друге, два стартових тура було вирішено оголосити автономними, щоб ніхто з тих, хто бажає позмагатися за найамбітніші позиції у «Фентезі Суперліги» не виявився обділеним через пізню реєстрацію чи з інших причин. Тож очки, завойовані в цих автономних турах, у загальний залік зараховані не будуть.
 
Проте це не означає, що учасники змагання віртуального менеджера залишаться на цей період без мотивації. Трійка найбільш успішних менеджерів кожного з цих двох турів буде заохочена призами від партнерів Суперліги. Так, переможцю дістанеться трофей від торгової марки «Adidas», другий призер може розраховувати на баскетбольний м’яч, а той, хто замкне чільну трійку, – на два квитки на гру улюбленої команди.
 
Тож залишайтеся з нами, й, можливо, саме вам посміхнеться вдача в боротьбі за звання менеджера року!