МБК "Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" 61:82 (17:12, 18:20, 10:33, 16:17)

Матч розпочали такі стартові п’ятірки:
"Миколаїв" - Онуфрієв, Бойко, Чаусов, Виноградов, Рєвзін.
"Черкаські Мавпи": Джонсон, Умбрашко, Лєбєдєв, Гуртовий, Буцький.

Першу атаку провели миколаївці і капітан команди Чаусов відкрив рахунок.
Артем Буцький в першій спробі атакувати з далеку "вистрілив в молоко”. Ініціативу в свої руки взяв Джонсон і поклав перші два очки для "Мавп".На четвертій хвилині Джонсон відібрав у "Миколаєва" м'яч і Виноградов вимушено сфолив. Артур точно забиває штрафні - 8:6. Ще один фол здобув Кірєєв, в результаті на лінії штрафних знову опиняється Джонсон - 8:7.
   На сьомій хвилині Джонсон виграє відскок і збільшує рахунок на користь черкащан - 13:12.
  Перша чверть зак
інчилася рахунком 20:14.

У другій чверті "Мавпи" за рахунок дальніх зуміли зрівняти рахунок 22:22. На п'ятій хвилині він становить уже 24:26. Проте, команда Миколаєва так просто здаватися не збиралася. І на паркеті розгорається напружена боротьба - 7-ма хвилина і рахунок вже 26:26Але все ж черкащанам вдалося збільшити перевагу в рахунку. На девятій хвилині результат був уже 29:32. В останню хвилину миколаївці атакували і Кірєєв закинув з-під щита 31:32. На останніх тридцяти секундах сфолив Валейко -  Бойко і Онуфірєв пробивають штрафні. Чверть закінчилась із рахунком 35:32. Сам же Валейко на велику перерву пішов відпочивати з чотирма фолами.

Після великої перерви миколаївці двічі втратили м'яч і "Мавпи" вийшли вперед - 35:37. На четвертій хвилині Артур Джонсон знову допоміг команді, закинувши двохочковий 40:42. Юріс Умбрашко закинув трьошку, збільшивши різницю в рахунку - 40:45. На шостій хвилині перевага "Мавп" складала вже 43:50. Андрій Лєбєдєв кількома точними кидками із-за дужки докорінно змінив ситуацію на паркеті - 45:59. На останніх хвилинах завдяки колективному пресингу "Мавп" миколаївці почали помилятися і черкащани збільшили різницю в рахунку - 45:65

В останню десятихвилинку для "Миколаєва" ситуація на паркеті докорінно не змінилась.  “Миколаїв” в основному розраховував на дальні, але з такої дистанції здобувати очки у господарів  виходило дуже рідко. За чотири хвилини до кінця матчу команді Бєрєстнєва вдалося скоротити різницю в рахунку до 10 очок. Але після цього Гуртовий забиває двохочковий, а за ним Діккенс кладе трьошку. За три хвилини до кінця останньої десятихвилинки миколаївці провалюють штрафні, втрачають м’яч і в результаті Діккенс забиває двохочковий. На останній хвилині Казлаускас забиває трьошку - 61:80. За 40 секунд до кінця матчу "Мавпи" успішно пробивають штрафні . 61:82 - із таким рахунком завершилася зустріч МБК “Миколаєва” та “Черкаських Мавп”.