Сьогодні зіграно 3 матчі Суперліги

"ФЕРРО-ЗНТУ" - "Говерла" - 83:76
Ренді Калпеппер і Джеремі Шаппел на двох здобули більше половини командних очок в матчі «Ферро-ЗНТУ» з «Говерлою», який завершився з рахунком 83-76 на користь господарів. Однак справжнім героєм заключних хвилин поєдинку став центровий запоріжців Річард Гуінн, який зібрав кілька важливих відскоків як на своєму, так і на чужому щиті, а також добив м’яч у кошик після невлучного штрафного у виконанні Калпеппера.

У дебюті ж поєдинку гості, у складі яких двома триочковими відзначився Ярослав Лемик, забезпечили собі відчутний гандикап, адже максимальна перевага «Говерли» в першій чверті складала тринадцять очок. Однак поступово підопічні Кирила Большакова, незважаючи на катастрофічно низький відсоток реалізації пострілів із-за дуги (1/10), вирівняли гру та зуміли ліквідувати розрив у рахунку, наблизившись до суперника на відстань одного точного кидка – 39-41.

У другій половині матчу на майданчику точилася рівна боротьба, й табло неодноразово фіксувало нічийний рахунок, однак ближче до фінальної сирени господарі перехопили ініціативу та переломили хід поєдинку на власну користь.

Ренді Калпеппер став найрезультативнішим гравцем гри, відзначившись 24 очками. На рахунку Джеремі Шаппела 20 очок і 8 підбирань, Річарда Гуінна – 13 очок і 9 підбирань. 11 очок команді приніс Георгій Кондрусевич.

Найкращим виконавцем матчу у складі «Говерли» став Ерік Колмен, який здобув 15 очок і зібрав 9 відскоків. По 12 очок івано-франківській команді принесли Кевін Тіггс і Ярослав Лемик, по 11 – Маркус Вокер і Данте Свонсон, який, крім того, відзначився 8 підбираннями та 7 передачами.

"Дніпро-Азот" - "ОДЕСА" 72:81
Квартет легіонерів «ОДЕСИ», серед яких дабл-даблами відзначилися Шон Кінг і Джастін Лав, став головною рушійною силою команди гостей, що здобула нелегку перемогу в Дніпродзержинську, обігравши місцевий «ДніпроАЗОТ» із рахунком 81-72.

Перша половина матчу минула за рівної боротьби, хоча господарі, в яких досить непогано «полетіли» триочкові (6/12), були близькі до того, щоб забезпечити собі певний гандикап. Утім, навіть поява на паркеті Майка Фрейзера не допомогла «ДніпроАЗОТу» виграти першу половину, що завершилася з рахунком 39-40 на користь «ОДЕСИ». У складі команди гостей «погоду» на майданчику вже звично робили Віллі Дін і Шон Кінг, який вирушив на велику перерву із 13 очками, 6 підбираннями та 3 блок-шотами в активі.

Долю матчу було вирішено в заключній десятихвилинці, до якої вже «ДніпроАЗОТ», який і далі покладався на дальні кидки (14/30 загалом за гру), підійшов, лідируючи +1. Однак у складі «ОДЕСИ» знайшовся свій «джокер» – Денис Коршук суттєво допоміг партнерам, здобувши протягом десяти хвилин вісім важливих очок.

У підсумку найрезультативнішим гравцем зустрічі став центровий «ОДЕСИ» Шон Кінг, який загалом відзначився 19 очками, 13 підбираннями, 5 блок-шотами та 4 підбираннями. Денис Коршук і Віллі Дін здобули по 18 очок. В активі Джастіна Лава ще один дабл-дабл: 11 очок + 10 підбирань.

У складі господарів вирізнявся Стенлі Прінгл – на його рахунку 17 очок, 6 підбирань і 3 передачі. Максим Балашов приніс «ДніпроАЗОТу» 13 очок. Володимир Гуртовий відзначився 10 очками та 4 підбираннями.

"Дніпро" - "Хімік" 72:80
Даррелл Мітчелл, який відзначився 17 очками, 5 підбираннями й 5 передачами, та партнери обіграли на виїзді «Дніпро» з рахунком 80-72. Захопивши лідерство ще в першій половині, підопічні Дарко Руссо втримали здобуту перевагу та вшосте в сезоні святкували перемогу.

Завдяки активності Даррелла Мітчелла та Сергія Попова «Хімік» уже на старті поєдинку вирвався вперед 15-7. Форвард господарів Чарльз Томас, змушений вражати кільце суперника здалеку, скоротив відставання своєї команди до мінімуму, однак кінцівка першої чверті була за гостями, які цілком закономірно перегравали дніпрян у боротьбі під щитами. До великої перерви підопічні Дарко Руссо вели в рахунку 41-33.

У другій половині южненці доволі холоднокровно та впевнено тримали дистанцію, яка в підсумку й принесла їм перемогу над минулорічним володарем Кубка Суперліги. Натомість «Дніпро», незважаючи на активність Дерріка Лоу та яскраві моменти за участю Чарльза Томаса, так і не зумів переломити хід гри.

Найрезультативнішим гравцем матчу став плеймейкер «Дніпра» Стівен Буртт, який записав на свій рахунок 18 очок. 17 очок і 6 передач в активі Чарльза Томаса. Деррік Лоу став автором 14 очок і 5 підбирань.

У складі команди гостей, окрім Даррелла Мітчелла, хорошу гру провели Аарон МакГі, на рахунку якого 14 очок, Предраг Мілетич – 13 очок і 4 підбирання, Денис Яковлєв – 12 очок, 7 підбирань і 3 передачі.

14 Кривбасбаскет 7 0 7 514-406 108 73.4-58 15.4 7 0

Скорочення:    І - зіграно матчів, В - виграно матчів, П - програно матчів, О - набрано очок, % - відсоткове співвідношення перемог до загальної кількості ігор