Суперліга. Результати середи

"Кривбасбаскет" - "Азовмаш" 85:57

«Кривбасбаскет», у складі якого по дабл-даблу оформили Брайан Девіс і Далібор Д'япа, взяв переконливий реванш в «Азовмашу» за поразку в першому колі, обігравши суперника з рахунком 85-57.

Більша частина першої половини гри минула в рівній боротьбі, однак ближче до великої перерви «Кривбасбаскет», який домінував у боротьбі під щитами, перехопив ініціативу й вирвався вперед, причому максимальна перевага підопічних Айнарса Багатскіса склала десять очок. А рахунок, за якого команди пішли на велику перерву (43-38), влучним триочковим кидком встановив Артур Дроздов.

У другій половині матчу «Кривбасбаскет» не залишив жодних шансів супернику, якому в першому колі програв із сорокаочковою різницею в рахунку. Господарі переважали маріупольців у всіх компонентах гри, особливо потужно виглядаючи у трисекундній і маючи солідну перевагу в боротьбі за відскоки (49/28).

Найрезультативнішим гравцем криворізької команди став Брайан Девіс, який до 18 очок додав 13 підбирань і 4 блок-шоти. Далібор Д'япа відзначився 16 очками та 10 підбираннями. Таку ж кількість очок, а також 7 передач на свій рахунок записав Джеймс Флоренс. 10 очок команді господарів приніс Елвін Сноу.

11 очок у складі «Азовмашу» здобув Олексій Печеров, додавши до них 4 підбирання. 10 очок, 5 передач і 4 підбирання стали здобутком Деніела Юінга.

"Київ" - "Донецьк" 77:85
«Київ» поступився «Донецьку», у складі якого одразу семеро гравців здобули десять і більше очок, а найрезультативнішим став Максим Пустозвонов, із рахунком 77-85.

Завдяки результативній грі екс-форварда «Києва», котрий у першій чверті відзначився 14 очками, гості захопили ініціативу ще на старті поєдинку. Але «вовки» зуміли вирівняти гру, а в другій десятихвилинці навіть повели в рахунку, завершивши першу половину на власну користь 42-39.

Утім, після великої перерви «тигри» повернули собі лідерство (ключову роль відіграли два поспіль дальні кидки Рамела Каррі та четвертий із чотирьох дальніх пострілів Максима Пустозвонова на старті третьої чверті) й доволі спокійно довели матч до перемоги. Безумовно, до фінальної сирени «Київ» здійснив не одну спробу переломити хід гри, але всі вони виявилися марними.

17 очок команді господарів приніс Владислав Подолян, в активі якого 5/9 триочкових кидків. 15 очками відзначився його партнер Руслан Отверченко. 12 очок, 5 підбирань і 4 передачі на свій рахунок записав Деррік Зіммерман, 10 очок і 7 підбирань – Вернон Гудрідж.