МБК «Миколаїв» – «Черкаські Мавпи» - 83-79

"Черкаські Мавпи" програли чергову напружену кінцівку у грі з МБК "Миколаїв". Поступаючись по ходу гри з великою різницею у рахунку, наші хлопці зуміли приблизитись впритул до суперника. Справа дійшла до вирішального кидка на останніх сикундах матчу, котрий довірили виконати Віллу Соломону. Лідер "Черкаських Мавп" та найрезультативніший гравець матчу, зусиллями якого черкащанам і вдалось наздогнати суперника, зхибив у 3-очковій спробі  і дозволив команді з Миколаїва виграти гру.

МБК «Миколаїв» – «Черкаські Мавпи» - 83-79 (21-10, 31-21, 19-24, 12-24)

тренер: Берестнєв

Результативна гра Вілла Соломона, який відзначився 31 очком, не допомогла «Черкаським Мавпам» у Миколаєві, де вони поступилися місцевому муніципальному клубу з рахунком 79-83.
«Корабели», що вели +21 за підсумками першої половини, розгубили солідну перевагу до кінця гри, однак зуміли стримати фінішний спурт гостей, які грали без Войдана Стояновскі. Македонський захисник залишив черкаський клуб і вже завтра приєднається до тренувань БК «Донецьк», де ймовірно продовжить свою кар’єру.
Першу половину зустрічі господарі, у складі яких чудовий ігровий відрізок у другій чверті видав Джером Колмен, відзначившись протягом десяти хвилин 13 очками, виграли з більш ніж переконливою перевагою (52-31). Черкаській команді не допомогла навіть результативна гра Вілла Соломона, який відіграв обидві десятихвилинки без замін.
Утім, «корабели» занадто рано повірили в легку перемогу, та й гості на другу половину вийшли вкрай мотивованими, що дозволило їм ліквідувати розрив у рахунку. Вілл Соломон до 10, здобутих до великої перерви, очок додав ще 21, організувавши вражаючий камбек своєї команди. Кульмінація припала на заключні хвилини поєдинку, які «Миколаїв» провів без свого найкращого бомбардира Джерома Колмена, що залишив паркет через перебір фолів. Однак, незважаючи на всі свої зусилля, «Черкаські Мавпи», скоротивши відставання до одного пункту, так і не зуміли вийти вперед.
До здобутих очок Вілл Соломон додав 5 підбирань і 4 передачі. Крім американського плеймейкера, результативною грою відзначилися й інші гравці «Черкаських Мавп»: Трент Плейстед (13 очок + 7 підбирань),Іварс Тімерманіс (12 очок + 5 підбирань), Мільян Пупович (10 очок + 9 підбирань).
Найрезультативнішим гравцем «Миколаєва» став Джером Колмен, на рахунку якого 21 очко та 4 передачі. 13 очок команді господарів приніс Олексій Онуфрієв, в активі якого, крім того, 5 підбирань.12 очок і 9 підбирань стали здобутком Деніела МакКлінтока. Таку ж кількість очок здобув Родні Грін, також зібравши 7 відскоків.