Відбулася прес-конференція організаторів Матчу Зірок Суперліги-2012

 
У вівторок, 24 січня, в Києві відбулася прес-конференція організаторів Матчу Зірок Суперліги-2012. Представники керівництва Асоціації баскетбольних клубів України, спільно з керівництвом Київської міської державної адміністрації, за підтримки якої буде проведено один із найяскравіших баскетбольних заходів року, презентували офіційне Лого Матчу Зірок Суперліги-2012. Почесним гостем прес-конференції був президент Федерації баскетболу України Олександр Волков.
 
Лого Матчу Зірок Суперліги-2012 має кілька основних елементів. Три зірки є шлейфом основної зірки і свідчать про три роки існування Суперліги, а 14 маленьких зірок символізують усі клуби Суперліги. Крім того, воно включає назву міста, що приймає Матч Зірок (Київ), і рік його проведення (2012).
 
Також на прес-конференції був представлений новий дизайн ігрової форми Матчу Зірок Суперліги-2012, розроблений відомим українським дизайнером і модельєром Олексієм Залевським.
 
Крім того, стало відомо, що телетрансляція Матчу Зірок Суперліги-2012 відбудеться у прямому ефірі на Першому Національному телеканалі. Ну а на тих, хто завітає до Палацу Спорту, чекає не лише яскравий поєдинок за участю найкращих баскетболістів Суперліги, а й насичена розважальна програма з великою кількістю конкурсів і призів.
 
Нагадаємо, що Матч Зірок Суперліги-2012 відбудеться 25 лютого в київському Палаці Спорту.