Сліпенчук 17 - 1-1 1-2 - 1 1 6 1 5 - 4 4
Іванов 9 0-2 0-1 - - - - - - - - 1 -
всього (11) - 21-51 8-20 19-24 11 21 32 21 6 12 5 23 85
в середньому 18.2 41.2% 40% 79.2% 1 1.9 2.9 1.9 0.5 1.1 0.5 2.1 7.7
тренер: Крапікас

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

«Полетіло, підфартило» – такі емоційні фрази біля роздягальні «Азовмаша» після гри вигукував екс-гравець «Мавп» та «тигрів» – Роландас Ярутіс. І десь з литовським спеціалістом можна погодитись, цього вечора «Черкаські Мавпи», які мінімум, не розраховували на поразку. Команда Володимира Холопова фактично по ходу всієї гри вела в рахунку, однак в черговий раз поступилася в драматичній кінцівці – 82:85.

Напередодні гри багато хто побоювався, що черкаський клуб не матиме двох речей –мотивації та рівноваги в передній лінії. Помаранчево-чорним вдалося переплавити свої номінальні мінуси в плюси. Обом факторам серйозно посприяла поява на паркеті Ендрю Кенні Аделеке. Нігерійський велетень з перших секунд вписався в команду і зумів створити неабиякі проблеми Варді та компанії. В підсумку, Аделеке полишав паркет, маючи в своєму активі симпатичний дабл-дабл: 15 очок та 13 підбирань. Завдяки вдалим діям в захисті і вдалим влучанням з периметру від Соломона та Тімерманіса «Мавпи» пішли на першу перерву, виграючи – 24:20. Загалом черкасці в цій грі програли лише один – заключний період. Після цього Соломон продовжив активно асистувати своїм партнерам та забивати з проходів, чим допоміг собі в цей вечір набрати 25 робочих очок та віддати 7 передач. Левову частку свого здобутку зірковий американець оформив у третій десятихвилинці, яку «Мавпи» завдяки вогнику в очах та якісній грі в захисті виграли – 25:15 і примусили титулований «Азовмаш» виходити на заключний період з дещо неочікуваним рахунком – 72:58.

Не скинули своїх обертів господарі і після останньої перерви. Триочковий Панченка за 3.54 до фінішу гри намалював максимальну різницю в рахунку – 80:65!!! Саме після цього і настав перелом в матчі. Завдячувати цьому гості мають своєму агресивному захисту та втомі черкаських баскетболістів, більшість з яких грали фактично без замін. Квінтесенцією цих чинників стали 7 втрат в четвертому періоді від господарів та фантастичний ривок «тигрів» – 15:0!!!. Серйозно постарався в заключні хвилини Печеров, котрий протягом 40 секунд забив 2 триочкових. Врятувати «Мавп» міг Соломон, але не влучив з периметру, після чого Печеров з лінії штрафних підсумував рахунок – 82:85.