"Черкаські Мавпи" - "Кривбасбаскет". Прев'ю

 
Інфо:
Що?: Суперліга. «Черкаські Мавпи» – «Кривбасбаскет»
Де?: Черкаси, ПС «Будівельник», вул. Хіміків, 50/1
Коли?: четвер, о 19.00, он-лайн трансляції на сайтах
«Черкаські Мавпи» та «Суперліга». Повтор ОДТРК «Рось» – 22.20
Скільки?: Квитки від 10 до 60 грн.
Матч дублів стартує о 16.00
Як?: В сезоні 2011-2012: один матч – 88:84: для «Кривбаса»
 
 
   Завтра «Черкаські Мавпи» проведуть свій черговий матч в рамках вітчизняної Суперліги. В гості до черкащан приїде "Кривбасбаскет". Часу на те, щоб відпочити після важкої поразки від «Азовмаша», в команди Володимира Холопова фактично не було. Отож, ця гра стане не лише протистоянням двох сусідів по турнірній таблиці, а й черговим випробуванням вольових кондицій команди. В матчі першого кола чемпіонату переможця в грі цих команд визначила лише чотириочкова перевага –  88:84 – для «Кривбаса».
 
    Завтрашній матч в  ПС «Будівельник» має чимало цікавих протистоянь. Окрім того, що на паркет вийдуть сусіди по турнірній таблиці, гру підігріватиме повернення на черкаський майданчик Корабльова і Короткова, очна ставка Багатскіса та Тімерманіса і особливо боротьба в трьохсекундній зоні. Там очікується серйозне протистояння Аделеке та Девіса. Перший у своїй дебютній грі за «Черкаські Мавпи» оформив дабл-дабл: 15 очок та 13 підбирань, а американець може похизуватися найкращою статистикою в команді: 16 очок та 8 підбирань. А стосовно Тімерманіса, то саме з приходом Багатскіса до керма збірної Латвії форвард втратив місце в головній команді країни. В найближчому матчі Володимир Холопов очікує далекобійність латвійця, однак найінтригуючим протистоянням називає саме Аделеке – Девіс.
  
   Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: « Ми програли «Кривбасу» в першому колі чемпіонату неприємний матч. Тоді все визначилось наприкінці матчу. Зараз ми спробуємо для себе та вболівальників взяти реванш і відіграти красивий матч. Сподіваюся, в цьому нам допоможе Аделеке, який потроху втягується в ігрові взаємини команди. Звісно, часу на те, щоб гравець повністю влився в команду було дуже мало, він провів з командою лише два тренування і одну гру. Але всеодно вважаю протистояння Девіс – Аделеке найцікавішим в цьому матчі».
 
   А от на думку Миколи Неухацького, який свого часу захищав кольори «Черкаських Мавп!» та «Кривбасу», багато що залежить від налаштування на гру гравців «Черкаських Мавп».

   Микола Неухацький, головний тренер дублюючого складу «Черкаських Мавп»: «З приходом нового головного тренера «Кривбас» заграв дуже агресивно в захисті. Скоріш за все, саме цього слід остерігатися черкасцям. Разом з тим в розпорядженні гостей є якісна передня лінія в особі Девіса та Дьяпи, закривати цих баскетболістів в деяких епізодах доведеться здвоєнням, яке може теоретично допомогти криворіжцям вільно себе почувати після скидки на периметр. Виходячи з цього, «Мавпам» буде однозначно нелегко, але в цій грі чимало залежить і від них самих, а головне – від зарядженості на перемогу».