"Львівська Політехніка" - "Черкаські "Мавпи" - 94:118(20:31; 23:30; 23:19; 32;38)

Стартова п'ятірка: Буцький, Лєбєдєв, Діккенс, Джонсон, Фесенко

Перед самим матчем багато, що було сказано про виїздний синдром черкащан в іграх з аутсайдерами. Чи варто проводити якісь паралелі на основі одного лише поєдинку     (“Харківський Політехнік” – “Мавпи” – 115:121)? Але всеж тенденції простежуються: знову дальній виїзд, знову в суперниках аутсайдер суперліги і навіть назва майже та. А от людей, які не вірять в забобони, питання про переможця якось особливо не турбувало – значно різниться клас команд.
   Виявляється, що забобонністю не страждає і Андрій Подковиров. Наставник черкащан спрогнозував легку перемогу його підопічних ще за три дні до самого матчу. Іншому ж коучу –  Володимиру Вороніну залишилося лише сподіватися на “ефект нового тренера”. У подарунок від нових підопічних наставник отримав результативну, а не переможну гру. Більше очок в цьому сезоні львів'яни здобували лише в матчі зі своїми харківськими одноклубниками. Встановила “Політехніка” і антирекорд – 118. У цьому році команда ще не мала такої кількості пропущенних очок.
     Після першої половини матчу табло львівського ПС "Будівельника",  висвічувало повністю закономірний для "Мавп" рахунок - 43:61. Такий гандикап черкащан реалізувався за рахунок швидких командних дій. Особливо постарались гравці стартової п'ятірки, з яких три вийшли, за цей період, з десятки набраних очок. Дещо неочікуваною виглядала перевага господарів під кошиком. Здебільшого з боротьби під щитом львів'янам вдається здобувати свої очки.

Діккенс (13); Джонсон (12); Гуртовий (10); Фесенко (10).

Підбирання: "Мавпи"- 11 - "Політехніка" - 14.

В другій половині матчу швидкості лише підвищилися, але черкащани були не вмотивовані збільшувати відрив у рахунку і більше грали у своє задоволення. У ці хвилини у помаранчево-чорних вирізнявся Кеніел Дікенс, який вже, здається, повністю "акліматизувався" в українській суперлізі.
  Після останньої десятихвилинки відкритого, швидкісного баскетболу рахунок дістався вражаючої позначки - 94:118. Лише збитий припціл черкащан в третьому періоді завадив їм дістатися свого рекорду результативності – 121 очко.

Лєбєдєв (24 + 6пер); Діккенс (17 + 5підбирань): Джонсон (18); Фесенко (15 + 4 бло-шотів, 6 підбирань); Гуртовий (16 + 4підбирань).
Підбирання: "Мавпи"-28,  "Політехніка"-30

Андрій Подковиров: З перших хвилин ми захопили ініціативу і протягом всьго матчу контролювали хід гри. Дуже плідно сьогодні попрацювали всі виконавці і дійсно було приємно дивитися на той баскетбол, який демонструвала команда. Сьогодні я задоволений майже всім. Цей поєдинок поволі перейшов в русло тренування, але в цьому і свої плюси. Я дав можливість проявити себе всім гравцям. Особливо вправно скористався своїм часом на паркеті Кеніел Діккенс, про якого, вже сьогодні, можу сказати, що він дійсно виправдовує всі сподівання.
    Після того, як повернемося до Черкас на хлопців чекає коротка відпустка, на яку, з огляду на результат першого кола, всі будуть іти з гарним настроєм. А вже 3-го січня повернимось до повноцінної роботи.