Коротков 17 2-2 1-1 1-2 1 1 2 1 - - - 2 8
Флоренс 30 3-9 0-3 1-3 - 3 3 6 - 1 1 5 7
Мальчевський 12 1-2 0-3 - - 2 2 - - - - 1 2
Корабльов 6 1-4 - - 1 - 1 - 1 - - 1 2
всього (10) - 25-52 7-26 10-13 12 20 32 20 8 6 5 26 81
в середньому 20.1 48.1% 26.9% 76.9% 1.2 2 3.2 2 0.8 0.6 0.5 2.6 8.1
тренер: Багатскіс

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Сьогодні «Черкаські Мавпи» зуміли припинити свою серію поразок. Це їм допомогла зробити важка перемога над «Кривбасбаскетом» – 86:81. Щоправда, починалося все для господарів не так і райдужно. Вже в середині стартового періоду вони поступалися криворіжцям з двозначною різницею. До цього призвела активність Девіса та Калдвела, які ще в стартовому відтинку гри на двох зібрали 16 очок. Дещо призупинити ривок кривбасівців наприкінці періоду зумів Вілл Соломон, дві дальні атаки якого відправили команди на першу перерву за рахунку 25:18 для «Кривбасбаскета». Надалі лідер помаранчево-чорних свою якісну статистику не псував. Його фантастична реалізація дальніх (5 з 5) дозволила повторити рекорд результативності ліги, який становить 37 очок.

Однак станом на другий період Соломон думав більше не про власну статистику, а про те, як наздогнати суперника. В цьому відрізку гри йому добре допоміг дебютант команди – Джейсон Девіс, котрий не лише реалізував кілька ефектних атак в проході, а й зумів своєю агресією завести команду в захисті, що допомогло черкасцям зустріти велику перерву вже виграючи – 44:43

В другій половині матчу обидва колективи запрацювали значно активніше в захисті, що подарувало глядачам важкі та ефектні завершення атак та велику кількість штрафних. Того ж невтомного Соломона цього вечора могли зупинити лише фолом. В підсумку, за такі неправомірні дії матч з лавки додивлялися лідери кривбасівців Флоренс та Девіс, а сам Соломон 17 разів виходив на лінію штрафних.

Розв’язка наднапруженого та цікавого матчу відбулася за всіма канонами жанру наприкінці гри. За 64 секунди до фінішу матчу партнери вивели на вільний дальній кидок Сноу і найрезультативніший гравець «Кривбаса» реалізував, здавалося б, гіперважливий триочковий – котрий зробив рахунок 81:77 для криворіжців. Відразу після тайм-ауту від Холопова неспортивний фол за відмашку від гравця отримує Далібор Дьяпа. Три поспіль вдалі атаки з лінії черкасців підкріпив ще й важливим блоком Девіс. Після цього «Кривбас» збився на атаки здалеку, три з яких полетіли в молоко, а «Мавпи» методично збільшували відрив. Таким чином, найбільший камбек в грі – 9:0 – подарував «Мавпам» таку жадану перемогу з рахунком 85:81.