Завтра чоловіча збірна України U-16 розпочне товариський турнір в Турції

 
Чоловіча збірна України, кістяк якої формують гравці "Черкаських Мавп-96", готується до Turk Telecom Tournament
 
 На навчально-тренувальній базі «Святошин» з 23 по 26 січня  чоловіча збірна України U-16 проводить тренувальний збір напередодні Міжнародного турніру Turk Telekom Cup, який традиційно проводить Туреччина. 
 Представники клубів з усієї України тренуються під керівництвом Максима Міхельсона. На сьогодні тренерський штаб відібрав з 22 гравців 18 потенційних членів команди, які вирушать до Туреччини. Тепер перед керманичем кадетської збірної постало непросте завдання – визначити основний склад команди.
 
 Цього року турнір Turk Telekom Cup проходитиме з 28 січня по 5 лютого в місті Сакарія. У ньому братимуть участь 12 команд з України, Туреччини, Єгипту, Франції, Німеччини, Латвії, Чорногорії, Польші, Росії, Сербії, Словенії та Болгарії, розподілені на 2 групи.
 
  Турнір дасть змогу гравцям української збірної краще побачити гру своїх майбутніх суперників по груповому турніру Чемпіонату Європи - команд Росії та Латвії. Особливий інтерес у хлопців викликає також  збірна господарів турніру. Турецька збірна вважається однією з найвищих на даний час і гра з нею потребуватиме особливої віддачі та майстерності. Можливість обіграти турків буде за умови виходу нашої збірної з групи.
 
Розклад матчів групи В за участі збірної України

28 січня
Франція –Україна
 
29 січня
Німеччина –Україна
 
30 січня
Україна –Росія
 
31 січня
Болгарія –Україна
 
1 лютого
Чорногорія - Україна
 
Інтерв’ю:
Максим Міхельсон, головний тренер чоловічої збірної України (U-16)
 
 
 
 
ФБУ