"Черкаські Мавпи" - "Будівельник". Прев'ю

 
  
Інфо:
 
Що?: Суперліга. «Черкаські Мавпи» – «Будівельник»
Де?: Черкаси, ПС «Будівельник», вул. Хіміків, 50/1
Коли?: понеділок о 19.00, он-лайн трансляції на сайтах
«Черкаські Мавпи» та «Суперліга». Повтор ОДТРК «Рось» – 22.20
Скільки?: Квитки від 10 до 60 грн.
Матч дублів стартує о 16.00
Як? В сезоні 2011-2012: один матч – 81:75: для «Будівельника»
 

   Завтра «Черкаські Мавпи» відіграють свій заключний матч в другому колі Суперліги. На власному паркеті команда Володимира Холопова прийме діючого чемпіона Суперліги – київський «Будівельник». Для обох команд останній відрізок календаря був дуже виснажливим. Трохи більше, ніж за тиждень, «Мавпи» відіграли відразу три домашні матчі. А будівели за останні сім днів зіграли проти двох своїх головних суперників у Суперлізі: виграли в «Донецька» та поступилися «Азовмашу». Разом з тим, аби зберегти в третьому колі чемпіонату перевагу власного майданчика, тобто приймати другу команду чемпіонату («Донецьк») вдома, треба в будь-якому разі везти з Черкас перемогу. Натомість «Черкаські Мавпи», хоч і не мають такого гострого турнірного підґрунтя, не хотіли б втрачати рівновагу. Нагадаємо, що команда Володимира Холопова лише в минулому турі перервала свою затяжну шестиматчеву серію без перемог. Цікаво, що в останньому турі «Будівельник» також перервав свою шестиматчеву серію, правда вона стосувалася переможного результату.

   Останній перемозі черкасців серйозно посприяв Вілл Соломон, котрий, набравши 37 очок, повторив рекорд результативності ліги. Для самого Соломона «Будівельник» – це особливий подразник, адже він сповнений бажання довести, що може демонструвати рекордну статистику і в матчах проти лідерів першості.

   «Для мене немає значення, скільки я здобуду очок, мені головне, щоб команді від того було добре. Я зроблю все, щоб так і було б в найближчому матчі»,говорить Соломон.

  Завдання доволі складне, але сказати, що нереальне не можна. Команда Мітровіча в цьому сезоні програла майже половину своїх виїзних матчів – 5 з 12-ти. Зрештою, задля перемоги над гладіаторами одного баскетболіста буде замало, тому особливо Володимир Холопов сподівається на якісну гру двох новачків – Аделеке та Девіса, а також решти баскетболістів.
   У першому колі чемпіонату фактично за рівної боротьби команд перемогу здобув «Будівельник» – 81:75.