Забірченко 19 - 2-3 2-2 - - - - 2 1 - 3 8
Шеховіч 23 1-4 1-3 2-2 - 5 5 1 - - - - 7
МакКлінтон 15 1-3 1-1 2-2 - 2 2 - - 1 - 3 7
Агафонов 15 1-1 0-2 2-2 - 4 4 - - 2 - 2 4
Єгоров 4 - - - - - - - - 1 - - -
всього (11) - 25-44 5-16 14-17 9 25 34 16 3 12 4 17 79
в середньому 18.3 56.8% 31.3% 82.4% 0.8 2.3 3.1 1.5 0.3 1.1 0.4 1.5 7.2
тренер: Митрович

Скорочення: хв - час на майданчику,  - 2-очкові (попадання - кидки),  - 3-очкові (попадання - кидки),  - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Сьогодні «Черкаські Мавпи» відіграли заключний матч другого кола Суперліги. На команду Володимира Холопова чекало надскладне випробування. Окрім того, що в гості до черкаського клубу приїхав діючий чемпіон Суперліги, ще й зустрічати «Будівельник» довелося без свого лідера. Вілл Соломон через ангіну не зумів прийняти участі в грі. Остаточно проблеми зі складом підкреслила травма Девіса, яку американець отримав ще на стартових хвилинах матчу.

«Проблеми зі складом і відсутність Соломона може двояко вплинути на черкаську команду. З одного боку, вона грає без лідера, а з іншого, цей факт, навпаки, може згуртувати гравців, яким є що доводити» – так напередодні самого матчу відреагував на кадрові проблеми суперника Звездан Митрович. Зрештою, спеціаліст, як у воду дивився. Черкасці дійсно постали на розсуд аудиторії одним цілим, і хоч Володимир Холопов не від гарного життя грав фактично шістьома виконавцями, вони проявили себе з найкращого боку. Чого лише вартують кілька надважких триочкових від Мільяна Пуповіча. Один з них і допоміг «Мавпам» піти в доброму гуморі на першу перерву за рахунку 23:15 на власну користь.

В другій десятихвилинці справжньою «паличкою-виручалочкою» став Параховський. Білоруський велетень ще до перерви мав десятку набраних балів, а фініш матчу зустрів в статусі найрезультативного – 18 очок, 5 підбирань та 3 блоки. Якісні дії передньої лінії гостей встановили на екваторі гри рахунок 34:32 для будівелів.

Після великої перерви розходився Зак Морлі, три вдалі атаки американця дозволили його команді зробити вражаючий ривок і повести з серйозною перевагою – 50:37. Зрештою, честі сьогоднішньому складу додає не той факт, що протягом великої кількості часу вони вигравали в лідера чемпіонату, а те, що у важку хвилину не опустили руки. Здавалося б, в момент, коли «Будівельник» зробив серйозну заявку на успіх, черкасці зуміли знайти сили на відповідь. Головним ініціатором неймовірного камбека «Мавп» – 13:0 –став невтомний Олександр Панченко, який вміло диригував діями своїх партнерів і часом завершував «космічні» проходи. В результаті, захисник завершив гру, маючи 17 очок та 7 передач, а «Мавпи» зуміли зрівняти рахунок – 50:50.

А от вже в четвертій десятихвилинці відіграти ривок гостей черкасцям не вдалося. Взнаки далася коротка лавка запасних, яка призвела до втоми і, відповідно, до низької реалізації. Рятуватися господарі взялися за допомогою атак здалеку, в результаті кидок не полетів, що й призвело до програного періоду – 13:25. Загальний же підсумок матчу – 67:79.