Коршук 19 3-4 1-1 2-2 1 0 1 0 0 1 0 4 11
Коваль 3 - - - 0 1 1 0 0 0 0 1 -
всього (11) - 29-53 5-19 11-11 13 22 35 22 11 15 11 24 84
в середньому 17.8 54.7% 26.3% 100% 1.2 2 3.2 2 1 1.4 1 2.2 7.6
тренер: Юшкин

Скорочення: хв - час на майданчику,  - 2-очкові (попадання - кидки),  - 3-очкові (попадання - кидки),  - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Фото Ігоря Бутенка

Сьогодні в ПС «Будівельник» відбулося справжнє дежавю матчу першого кола між «Черкаськими Мавпами» та «ОДЕСОЮ». В тій грі черкасці втратили перемогу на заключних секундах (75:76). Історія свіжого протистояння цих команд знову намалювала «+1» для одеситів. Щоправда, цього разу вирішальний кидок залишився за черкасцями, але його змазав Шепіль.

Все розпочиналося для господарів доволі непогано. За стартові 8 хвилин гри «Мавпи» завдяки вдалому індивідуальному захисту та якісній грі Кенні Аделеке зробили двозначну перевагу – 22:12. Перебудувавшись в захисті, «ОДЕСА» зуміла зорганізувати кілька швидких відривів і піти на першу перерву в значно кращому настрої – 23:20.

Все ті ж втрати стали найбільшою проблемою для черкасців і в другій десятихвилинці. Загалом, за підсумками двох стартових чвертей, господарі припустилися 14 втрат. Тримати на плаву команду Володимира Холопова за таких умов міг непоганий відсоток реалізації дальніх та самовідданість в захисті. В першому компоненті вирізнявся Соломон, а в другому – працювала вся команда. Особливих епітетів заслуговує гра Аделеке, який на рівних грав проти найефективнішого гравця Суперліги – Шона Кінга. В підсумку, центровий черкасців в цій грі оформив дабл-дабл: 22 очки та 11 підбирань. А от у складі гостей особливо була помітна фігура Джастіна Лава, який часто ставав «наконечником» швидких відривів його команди.

Один із ключових епізодів матчу трапився на початку третього періоду: Вілл Соломон отримав важку травму і залишив майданчик. Причому на післяматчевій прес-конференції наставник черкасців заявив, що травма настільки важка, що може надовго виключити американця з тренувального процесу. Гіркоти до втрати лідера особливо додавав подвійного забарвлення той факт, що в розпорядженні Володимира  Холопова залишився лише один гравець задньої лінії – Олександр Неруш. Але, до честі черкасців, навіть в такому обмеженому складі вони билися до останнього. І в третьому періоді завдяки активності Пуповіча навіть зуміли збільшити відрив до чотирьох очок – 63:59.

Якісна гра Пуповіча (17 очок, 6 підбирань, 5 перехоплень) ледь не стала запорукою успіху наприкінці гри. Саме серб зробив рахунок в матчі 83:82 для «Мавп» за кілька секунд до фінішу гри, але після цього своїм «середнім» відповів Роу (83:84). А вже після цього був блок-шот Кінга та вищезгадане «молоко» з периметра від Шепіля. 83:84 – «Черкаські Мавпи» поступаються в черговому важкому матчі.