Сергій Одарич: Рівень українського баскетболу значно зріс

Баскетболісти "Черкаських Мавп" зазнали першої поразки у нинішньому чемпіонаті України. Черкаський клуб програв «Дніпру» 63:73. Після цього матчу своїми враженнями поділився президент черкаської команди Сергій Одарич.
- Пане Сергію, чого не вистачило "Черкаським мавпам" у поєдинку проти "Дніпра"?
"Я думаю психологічного настрою. Перші три чотири хвилини відвертого засуджування зламали команду. Нам треба працювати над характером".
- Настільки сильно зіграв суперник чи черкаський клуб зіграв нижче своїх можливостей?
"Черкаська команда зіграла нижче своїх можливостей. Сам показник, що наші центрові Гуртовий і Джонсон набрали усього по 4 очки говорить сам за себе".
- Могло таке бути, що хлопці недооцінили суперника?
"Я виключаю таку можливість, тому що суперник давній і ми минулого сезону з ними зустрічалися п"ять разів - двічі виграли і тричі програли, тому до поєдинку готувалися серйозно, як готуються до серйозного суперника"
- Ваші загальні враження від стартових поєдинків "Черкаських Мавп"?
"Загалом я задоволений, оскільки команда зіграна і має настрій боротися за медалі. Хлопці професійно ставляться до своїх обов"язків. На сьогоднішній день у нас немає слабких ланок".
-  На ваш погляд чи зріс рівень українського чемпіонату?
"Безумовно у цьому сезоні ми бачимо зовсім інший рівень. Сьогодні ми маємо приблизно 6-7 команд одного рівня і це означає, що до самого завершення не буде відомий переможець першості".
Джерело : www.champion.com.ua