Лобов 39 8-13 1-1 2-6 3 3 6 1 - 2 1 2 21
Макаренко 28 5-8 0-1 1-2 3 3 6 1 1 3 - 2 11
Шевченко 19 2-7 0-1 2-4 4 1 5 - 1 2 - 5 6
Григорян 21 1-7 0-1 2-6 1 4 5 2 2 4 - 5 4
Кабанов 34 1-14 0-1 2-6 1 2 3 - - 2 - 4 4
Васильченко 1 - - - - - - - - 1 - - -
всього (9) - 18-55 1-6 9-24 12 22 34 7 5 21 2 24 48
в середньому 22.2 32.7% 16.7% 37.5% 1.3 2.4 3.8 0.8 0.6 2.3 0.2 2.7 5.3
тренер: Мальцев

Скорочення: хв - час на майданчику,  - 2-очкові (попадання - кидки),  - 3-очкові (попадання - кидки),  - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Олександр Кобець, гравець БК "Черкаські Мавпи-96":

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи-96":

Сьогодні в Черкасах завершився триденний марафон юнацького баскетболу. Протягом цього періоду часу в нашому місті юнаки та дівчата 1996-го р. н. боролися за нагороди ВЮБЛ. Визначення переможця в змаганнях дівчат відбувалося за туровою системою. Тому інтрига в цьому турнірі розпочалася ще першого ігрового дня, коли одеський «СДЮСШОР-2» достроково оформив золоті нагороди.

А от справжні запеклі баталії точилися в плей-офах юнаків. Особливо гаряче було в матчі за третє місце, в якому схрестили зброю два географічні сусіди – одеський «СДЮСШОР-2» та южненський «Хімік». Матч добрих знайомих завершився перемогою южненців – 76:69, які вперше у своїй історії оформили бронзу чемпіонату. Особливо в цій грі допоміг своїй команді Сергій Приймак. Його 26 очок та 15 підбирань не лише дозволили южненцям заволодіти жаданим комплектом нагород, а й самому гравцю стати MVP турніру.

Найбільш очікуваним в Черкасах був фінальний поєдинок. На те, як спробують баскетболісти «Черкаських Мавп-96» втретє поспіль підняти над головою чемпіонський кубок, прийшло подивитися чимало людей. Майже повністю заповнений ПС «Будівельник» став свідком історичної фінальної гри, в якій вперше черкасці протидіяли «Донецьку-96».

Перевагу в класі підопічні Максима Міхельсона почали втілювати у відрив в рахунку ще в стартовій десятихвилинці. Бетонний захист господарів паркету скував суперника, який фактично не завершав атаки без опіки. Натомість, черкасці без особливих труднощів користалися власними комбінаціями біля чужого кошика. Особливо в стартовому відтинку гри себе проявив Святослав Михайлюк, який набрав 7 очок та дозволив своїй команді піти на першу перерву, виграючи – 21:10. Надалі різниця в рахунку ще збільшувалася, ще в першій половині матчу один з лідерів «Черкаських Мавп-96» Олександр Кобець був близьким до дабл-даблу: 10 очок та 9 підбирань. Із серйозною перевагою в рахунку і навіть десь невимушено команда Максима Міхельсона зустріла велику перерву, вже майже виконавши завдання на гру – 39:21.

Остаточним аргументом господарів на успіх у фіналі була вбивча дальня артилерія від Микити Воєводи. В третьому періоді переможець конкурсу триочкових фінальної частини продемонстрував, як в грі може застосовувати свою грізну зброю. П’ять дальніх влучань Воєводи і безжальний пресинг від всієї черкаської команди перетворив четвертий період лише на формальність. 79:48 – блискавична перемога «Черкаських Мавп-96», як,а окрім виру емоцій, дарує третє поспіль золото чемпіонату України!!!