Міс Суперліга-2012! (конкурс)

Асоціація баскетбольних клубів України Суперліга і СПОРТ bigmir)net розпочинають новий конкурс – Міс Суперліга-2012.
 
Усе, що потрібно зробити, – завантажити фото на баскетбольну тематику та заповнити спеціальну анкету за посиланням.
 
П'ятьох фіналісток за допомогою голосування, яке триватиме до 20 травня, визначать користувачі bigmir)net, а гідну звання Міс Суперліга-2012 серед фіналісток обере компетентне журі, сформоване із баскетболістів і функціонерів Суперліги.
Результати конкурсу будуть оголошені 21 травня.
 
Склад журі:
гравець БК «Азовмаш» Олексій Печеров
гравець БК «Будівельник» Дмитро Забірченко
представники від СПОРТ bigmir)net та Асоціації баскетбольних клубів Суперліга
 
Усі фіналістки й переможниці отримають цінні призи: парфуми «Molinard», набори косметики від Мережі мультибрендових бутиків органічної косметики «Glossary», набори косметики для засмаги «California Tan» від мережі студій засмаги «СанПлазза», а також сертифікати на безкоштовне відвідування клініки естетичної медицини «Hollywood Aestetics» і багато іншого.
 
Учасниця, яка посяде перше місце, отримає такі призи: пароварка + парфуми «Molinard, Vanille» + набори косметики від Мережі мультибрендових бутиків органічної косметики «Glossary» + набори косметики для засмаги «California Tan» + баскетбольний м'яч для свого коханого.
Учасниця, яка стане другою, отримає: парфуми «Molinard, Chypre D'Orient» + набори косметики від Мережі мультибрендових бутиків органічної косметики «Glossary» + набори косметики для засмаги «California Tan» + футболка й чашка від Суперліги.
І нарешті, учасниця, що посяде третє місце, стане власницею таких призів: парфуми «Molinard, Chypre D'Orient» + набори косметики від Мережі мультибрендових бутиків органічної косметики «Glossary» + набори косметики для засмаги «California Tan» + футболка й чашка від Суперліги.
 
Ознайомитися з Правилами Конкурсу та переглянути Приклад Анкети, можна за відповідними посиланням.
Беріть участь і перемагайте в конкурсі Міс Суперліга-2012!