Суперліга. Серії за нагороди тривають

Серія за бронзові нагороди

"Будівельник" - "Ферро-ЗНТУ" 82:72
«Будівельник» реваншувався за поразку в першому матчі з «Ферро-ЗНТУ», здолавши запорізьку команду 82-72 та зрівнявши рахунок у серії за третє місце (1-1).

Захопивши ініціативу ще в стартовій чверті, підопічні Звєздана Мітровича й надалі контролювали хід матчу, переважаючи суперника за всіма ігровими компонентами. Особливо відчутною була перевага столичної команди під кільцями, де, за відсутності травмованого Вінсента Хантера, гравці «Будівельника» повністю перегравали своїх візаві (50 підбирань проти 25). Варто відзначити й ударний дует захисників господарів – Джека МакКлінтона й Луїса Флореса, котрі здобули левову частку очок своєї команди.

Господарі паркету доволі впевнено виграли стартову чверть (31-22), незважаючи на результативну гру Ренді Калпеппера, котрий за десять хвилин проведених на паркеті відзначився 14 очками. Однак запорізькій команді не вистачало Хантера, до того ж, на відміну від попередньої гри, гравці «Ферро» не зуміли реалізувати жодну зі своїх п’яти дальніх спроб. Зате підопічні Звєздана Мітровича, які й другу чверть провели не менш потужно, забили до великої перерви 7/15 кидків із-за дуги, а крім того, повністю домінували в боротьбі під щитами. У підсумку перша половина завершилася з переконливою різницею на користь «Будівельника» – 53-35.

Після великої перерви «Ферро-ЗНТУ» вирівняв гру та навіть спробував перехопити ініціативу, однак переломити хід зустрічі так і не зумів. Крім того, форвард запоріжців Станіслав Дикий на початку четвертої десятихвилинки змушений був залишити паркет через перебір фолів, значно ускладнивши завдання, яке стояло перед його партнерами. Натомість «Будівельник» спокійно довів матч до перемоги.

У підсумку Джек МакКлінтон став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 20 очками. Луїс Флорес здобув 17 очок і зібрав 7 відскоків. Андрій Агафонов оформив перший у сезоні дабл-дабл (10 очок + 10 підбирань).

Ренді Калпеппер приніс «Ферро-ЗНТУ» 19 очок. Георгій Кондрусевич і Річард Гуінн записали на власний рахунок по 11 очок.

Серія за перше місце
"Донецьк" - "Азовмаш" 79:66
«Донецьк» повів 2-0 у фінальній серії з «Азовмашем», здобувши перемогу з рахунком 79-66 у другому матчі. Підопічні Саші Обрадовича домінували в боротьбі під кільцями, а також продемонстрували високий відсоток реалізації кидків з гри, що дозволяє їм з оптимізмом готуватися до наступної гри, яка відбудеться 22 травня в Маріуполі.

Господарі паркету, поза заявкою яких цього разу залишився Дарнелл Джексон, досить упевнено провели першу чверть (24-18), а до середини наступної десятихвилинки повели +10. І хоча плеймейкер маріупольців Джером Рендл, котрий до великої перерви відзначився 18 очками, зокрема реалізувавши 4/5 дальніх кидків, зробив усе можливе, щоб допомогти своїй команді переломити хід гри, «Донецьк», досить упевнено почуваючись у боротьбі під кільцями, зберіг здобуту перевагу – 45-36. Гідним супротивником Рендла у складі «тигрів» став Войдан Стояновскі, на рахунку якого 3/3 кидків із-за дуги та 15 очок у цілому.

Протягом третьої чверті, початок якої гості повністю провалили, перевага «Донецька», що й надалі домінував під щитами, зросла до 18 пунктів. Таким чином, до заключної чверті суперники підійшли за рахунку 62-44 на користь команди Саші Обрадовича, яка вже на початку періоду повела +20. І хоча завдяки активності Меттью Волша маріупольці дещо скоротили відставання, Рамел Каррі й партнери одразу ж повернули гру під свій контроль.

У підсумку Джером Рендл приніс «Азовмашу» 20 очок. Меттью Волш, суттєво додавши у другій половині, відзначився 15 очками, 5 підбираннями та 4 передачами.

Рамел Каррі став найрезультативнішим гравцем «Донецька», відзначивши 17 очками та 4 підбираннями. 15 очок на рахунку Войдана Стояновскі, 14 очок – Івана Раденовича, 13 очок – Вуле Авдаловича.