Прогноз туру Суперліги (20-21 жовтня)

(головний тренер "Хіміка"  Звездан Мітрович)
 
"Хімік" – "Черкаськи мавпи"
«Це своєрідне дербі. Враховуючи те, що "Хімік" має великі проблеми зі складом, а у "Черкаських мавп" один з кращих підбір виконавців в Суперлізі, нам доведеться непросто, ми граємо в своїх стінах можемо і повинні вигравати».
"Львівська політехніка" – "Будівельник"
«Львів здорово додав порівняно з минулим сезоном, а "Будівельник" не погано боровся навіть з "Києвом". Цікавий буде поєдинок, але мені здається, що господарі є маленькими фаворитами».
"Кривбасбаскет" – "Пульсар"
«Кривий Ріг ніяк не може перемогти і, думаю, докладе всі зусилля, щоб в цій зустрічі бути сильніше суперника. Ставлю на господарів».
"Політехнік" – "Сумихимпром"
«Сумчане цього року виглядають дуже здорово. Якщо в минулому сезоні у них були явні проблеми з плеймейкером, то цього разу Ігнатавічюс добре справляється зі своїми обов'язками. Крім того, у "Політехніка" нікому буде протистояти братам Кривичам. Суми обов'язково переможуть».
"Миколаїв" – "Азовмаш"
«Навіть не дивлячись на те, що з нами "Миколаїв" зіграв вельми сильно, "Азовмаш" є фаворитом в будь-якій парі і на будь-якому майданчику».
БК "Київ" – "Дніпро"
«Це один з найцікавіших поєдинків туру, в якому більше шансів на перемогу у "Києва". Цей колектив поступово розігрується і набирає форму, стаючи дуже небезпечним».
 
Джерело : basket.com.ua