"Марель-Черкаси" - "КНЕУ-СДЮШОР № 3" 88:76

  Сьогодні відбувся перший матч між одними із найсильніших жіночих команд Західної ліги "Марель-Черкаси" - "КНЕУ-СДЮШОР № 3".
  Для команд боротьба не обіцяла бути легкою. І таки протистояння між суперницями вийшло цікавим. Київська команда у першій половині матчу зуміла нав'язати "Марель" свою гру, майже зрівнявши рахунок. Але основний гравець команди,   Маслова Олена, яка, до речі, є граючим тренером команди, отримавши п'ятий фол, сіла на лаву. В результаті "КНЕУ" так і не змогла наздогнати супрерницю.
Маслова Олена (тренер "КНЕУ-СДЮШОР № 3"): "Ми вперше виступаємо у Західній лізі. Наша команда складається в основному із дітей 1990/92 рр., однак ми посиленні двома гравцями вищої ліги. дівчата виступають за команду вищої ліги Київського національного економічного університету. Шкода, що я була вимушена сісти на лаву, отримавши 5 фолів. Думаю, що я суттєво допомогла б команді. Ми не розраховували на легку гру, та і легкою вона як бачимо не вийшла".
Бикова Алла (тренер "марель-Черкаси"): "ми поставили перед собою завдання - виграти. Ми його виконали. Команді вдалося все-таки трішки нав'язати свою гру під кінець матчу.
Завтра гра буде складною. "КНЕУ" як і ми будуть налаштовуваттся на перемогу".