Стартував Відкритий Чемпіонат міста

Під егідою ТОВ «Черкаси-Баскет» та кафедри спортивних ігор ЧНУ стартував відкритий Чемпіонат міста з баскетболу. 10 команд, заявлених у змаганнях боротимуться за Чемпіонство міста Черкаси. Подібні заходи не проводились майже 10 років. Минулого року була спроба провести чемпіонат міста серед студентських команд, однак організаторам так і не вдалося завершити змагання до кінця.
Сьогодні у Черкасах важливо підтримувати баскетбол, адже це один із найпопулярніших видів спорту. У місті багато людей, для яких баскетбол є важливою частиною їх житя. Свідченням цьому є різні за складом команди, які подали заявку на участь у змагання за першість міста: ЧНУ (кафедра фізичного виховання), «Черкаси-1», ЧДТУ, «Ветеран-Баскет», «Мауглі», ЧІПБ, ЧНУ (факультет фізичного виховання), Шпола, Європейський Університет і «Азот». Наприклад, команда «Азот», яка є збірною ТОВ «Азот», «Ветеран-Баскет», «Мауглі». За колектив «Черкаси-1» виступають гравці, які захищали у першій лізі черкаську команду «Рятівник» і фактично вивели черкащан  у вищу лігу (Булатецький М., Каплаущенко Д., Марченко С.).
Нагорний Олександр (головний суддя відкритого Чемпіонату міста): «Баскетбол сьогодні – дуже популярний вид спорту, це емоції, захоплююча гра, яка набирає все більше обертів у Черкасах. Приємно, що баскетболом цікавляться не лише у самому місті, а і в усьому регіоні, наприклад у відкритій першості міста взяла участь команда зі Шполи. У грудні 2006 ми проводили подібні змагання серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Цей Чемпіонат відрізняється тим, що у ньому беруть участь не лише команди ВУЗів. Приємно бачити збірну ТОВ «Азот», «Ветеран-Баскет», «Черкаси-1», «Мауглі».
Щодо проведеного туру хочу відмітити матч між «Ветеран-Баскет» та ЧДТУ, гра вийшла досить напруженою. Досить несподіваною стала поразка збірної ЧІПБ у грі з командою «Черкаси-1». На мою думку, основна боротьба за чемпіонство міста розгорнеться між командами ЧНУ (ф-т фізичного виховання), «Черкаси-1», «Ветеран-Баскет» та командою ЧІПБ».
 
Результати першого туру:
 
«Черкаси-1» – ЧІПБ 113:70
 
«Азот» – «Мауглі» 55:49
 
ЧДТУ – «Ветеран-Баскет» 58:76
 
Шпола – Європейський університет 47:72
 
ЧНУ (кафедра фізичного виховання) – ЧНУ (ф-т фізичного виховання) 53:116
 
  Змагання проводяться за коловою системою. За перемогу команда отримує - 2 очки, за поразку - 1 очко, за неявку - 0 очок. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок. Якщо у двох або більше команд однакова кількість очок, то перевага надається команді:
 - по особистій зустрічі між цими командами;
- по кращому співвідношенню забитих і пропущенних м'ячів в іграх між ними.