У драбівській ЗОШ вперше за сорок років оновили баскетбольні конструкції


?
?  Невеликий населений пункт, що розташований на Півночі Черкаської області, із населенням у 7 тисяч жителів, ніколи не був розбещеним фінансуванням на оснащення спортивним обладнанням. Не зважаючи на доволі непогані спортивні досягнення місцевої молоді, бажання займатися спортом вони втілюють в реальність на вулицях або в старенькій, хоч і охайній, спортивній залі драбівської школи. До слова, тут часто займається і член юнацької збірної України з легкої атлетики – Олександр Лавриненко. Реалії більшості українських селищ міського типу днями намагалися покращити спільними зусиллями  обласний благодійний фонд «Країна Баскетболія», БК «Черкаські Мавпи» та ПАТ «Темп».

  Організатори масштабної акції – «Баскетбольний двір» – цього разу зробили виняток. Зважаючи на гостру необхідність драбівської гімназії ім. В. С. Васильченка в оновленні баскетбольних конструкцій, у спортивній залі були встановлені щити. Справа в тому, що попередні щити тут висіли ще з часу відкриття школи, а це 1973 рік. За словами директора школи Людмили Рудик, після таких подарунків їхня зала отримала нове життя.

   «У нас у школі навчається близько 700 учнів і спортивна зала ніколи не закривається. В першій половині дня тут проходять уроки фізкультури, а в другій працюють численні секції, зокрема, волейбольна та баскетбольна. Наші щити були саморобними і дуже довго слугували школі. Зараз у нас уже нове та професійне обладнання, діти дуже раді цьому і багато з них сьогодні завітали до школи, аби на власні очі побачити ці подарунки», – говорить Людмила Рудик.

   Під час урочистого відкриття оновленого баскетбольного майданчика в Драбові був присутній директор БК «Черкаські Мавпи» – Володимир Гриценко, менеджер клубу Юлія Погостинська та гравець «Черкаських Мавп-96» – Ярослав Шкарбан. 

   Користуючись нагодою, чемпіон України у своїй віковій категорії провів майстер-клас для місцевих юнаків. Після чого гості подарували учням баскетбольний м’яч. Вже незабаром, 27-го липня, акція «Баскетбольний двір» повернеться до Драбова. Цього разу облаштовуватимуть стрітбольний майданчик.
?
?