БК " Київ" - "Черкаські Мавпи" 100:67

В першій чверті обидві команди жваво почали гру не відпускаючи одна одну у рахунку. Спочатку кияни вирвалися вперед 10:5,  але 3 поспіль влучних двоочкових від Артура Джонсона встановили рівновагу. В кінці чверті трьошка від Буцького вивела черкащан вперед. Рахунок 18:22
  В другій десятихвилинці паркет у "Мавп" покинув Артур Джонсон, що відзначилося на рахунку. Кияни покращили процент попадання трьохочкових, і рахунок в середині чверті складав 35:29. Але вправні дії Лебедєва допомогли черкащанам за 15 секунд здобути 5 очок і зрівняти рахунок 39:39. Та все ж той Лебедєв на останніх секундах чверті сфолив на Гріру - і той був влучний . Отже перед великою перервою 42:39
  Найрезультативніші гравці:
"Черкаські Мавпи":
Джонсон 14 очок +4 підбори
Лебедєв 12  очок +3передачі +2 підбори
БК "Київ":
Дозет 11очок
  В третій чверті киянам вдалося суттєво відірватися в основному завдяки влучним кидкам із-зі дуги. Рахунок 76:50
   Після хвилинної перерви Махорич випустив на поле Салтовця, який запам'ятався декількома яскравими моментами. В кінці чверті черкащанам вдалося скоротити відрив від киян, ща склав 33 очки. Рахунок матчу 100:67