в середньому16.645.9%33.3%77.8%0.71.92.61.10.70.80.22.16.1

"Азовмаш" - "Черкаські Мавпи" 73:66 (22:23; 13:13; 18:15; 20:15)

"Азовмаш": Печеров 23 оч, 5 під; Зайцев 15 оч, 6 під; Натяжко 9 оч, 5 під; Грір 9 оч; Гордіч 8 оч, 4 гп;  Драгічевіч 4 оч, Забірченко 3 оч, Кольченко 2 оч, 5 під.
"Черкаські Мавпи": Хантер 15 оч, 8 під. 2 пх; Томас 14 оч; Любічіч 14 оч; Неруш 6 оч; Яковлєв 5 оч, 6 під; Кольєвіч 5 оч, 4 гп, 2 пх; Пархоменко 2 оч; Корочкін 2 оч.

У першому матчі Кубку «Азовмаша» "Черкаським Мавпам», вже за традицією, довелося відіграти з господарями турніру. Зі стартових секунд команда Йовіци Арсіча зробила ставку на атаку з дистанції. Причому відсоток реалізації помаранчево-чорних з периметру та середньої відстані в ці хвилини вражав. Другий триочковий Вінсента Хантера допоміг його команді відправитися на перший тайм-аут з комфортною перевагою – 6:14. Після цього «Азовмаш», закриваючись індивідуальним захистом і використовуючи в атаці своїх «великих», зумів організувати солідний ривок – 13:2, однак дальня відповідь Сокура і два бали с сиреною Пархоменка дозволили «Мавпам» піти на першу перерву, мінімально виграючи – 23:22. В другому періоді спостерігалася також доволі рівна гра. Знову маріупольці шукали щастя біля чужого кошика переважно через «великих», а черкасці штампували триочкові. Після дальнього Томаса рахунок став 29:28 для гостей, а статистика влучань дальніх становила 4 з 6-ти. З мінімальною перевагою команди Йовіци Арсіча суперники пішли на велику перерву – 36:35.

На старті третього періоду «Черкаські Мавпи» серйозно засмутили суперника. Двічі поспіль (Любічіч та Хантер) завершували атаки, здобуваючи по три очки і повели в рахунку – 42:36. Не зважаючи на постійну ротацію складу в маріупольців, «Черкаським Мавпам» вдавалося впевнено та агресивно протидіяти супернику в захисті. Що дозволило створити чимало проблем супернику в нападі та виконати кілька швидких відривів. Після одного з таких від Томаса рахунок став 51:46 на користь «Черкаських Мавп». В цьому ж періоді свої перші очки за черкаський клуб здобув Андрій Корочкін, який перебуває на перегляді у черкаського клубу. Відразу після цього ініціативу на себе взяв Олексій Печеров, який самотужки зробив ривок команди з рахунком 7:0! Це дозволило «Азовмашу» вперше у періоді повести в рахунку – 53:51. З таким же рахунком команди пішли на першу перерву.
   В заключній десятихвилинці черкасцям таки не вистачило свіжості. Низка помилок при організації атак допомогли агресивному «Азовмашу» виконати низку перехоплень. До того ж в нападі у господарів у ці хвилини «полетіло» майже все. В результаті вже на екваторі четвертого періоду рахунок став 64:55. У черкасців була нагода відігратися, але три набрані очки в одній атаці від Хантера його партнери не підтримали. В результаті, «Черкаські Мавпи» з боями поступилися господарю «Кубка Азовмаша» – 66:73. Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Вінсент Хантер, в активі якого 15 очок, 14 балів зібрали Чарльз Томас та Марко Любічіч.