«Черкаські Мавпи» мінімально поступилися «Тріумфу» в матчі за бронзу Кубка "Азовмаша"

тренер: Василь Варасьов

На відміну від першого матчу Кубка «Азовмаша», коли черкасці шукали щастя біля  кошика суперника з дальньої дистанції, в сьогоднішньому поєдинку команда Йовіци Арсіча атакувала переважно з трьохсекундної зони. В результаті, завдяки рейдам під кошик наші баскетболісти повели на старті гри з рахунком 12:6. Відразу після цього четверта команда Росії провела кілька швидких атак і вирівняла рахунок. Слід відзначити в цьому періоді велику кількість фолів, через що стартовий відтинок гри тривав аж 25 хвилин! Її кінцівку краще відіграли черкасці, які й пішли на першу перерву, виграючи – 26:21.

Другу десятихвилинку росіяни розпочали, використовуючи в захисті зонний пресинг. Розбиваючи його помаранчево-чорні часто виводили своїх партнерів на вільний дальній кидок здалеку. Після двох таких атак від Кольєвіча та Томаса рахунок став 34:28 на користь «Черкаських Мавп». Наприкінці другої половини зустрічі «Тріумф», якого завів Мак Ки, зробив яскравий ривок. Кураж росіян намагався зупинити ефектним блок-шотом Хантер. Так само вдало в трьохсекундній зоні захищалися і баскетболісти «Тріумфа». Жодна із чотирьох атак помаранчево-чорних, яку вони провели з-під кошика наприкінці другої десятихвилинки не завершилася набраними очками. Натомість «Тріумфу» завдяки триочковому від Карасьова вдалося вперше в зустрічі вийти вперед. На велику перерву команди відправилися за рахунку 44:40 – для росіян. А молодий центровий в цій грі став найрезультативнішим гравцем своєї команди, зібравши 21 очко.

Після екватора матчу різниця в рахунку почала збільшуватися. Головним бар’єром в нападі черкасців знову була цупка гра росіян у власній трьохсекундній зоні. Вдало захищаючись, вони збільшили різницю в матчі до двозначної. Відповідь «Черкаських Мавп» виникла після того, як Арсіч змінив акценти в атаці на дальні кидки. Фол на триочковій спробі Кольєвіча та трьошка Сокура повернули інтригу в матч – 59:55 – на користь «Тріумфа». Відразу після цього кілька атак з лінії штрафних і середній Неруша відправляють команди на останню перерву за рівного рахунку – 61:61!
   На старті четвертого періоду бронзового матчу Кубка «Азовмаша» далася взнаки перевага росіян на підбиранні. Завдяки виграним відскокам і продуктивній грі Карасьова «Тріумф» повів з восьмиочковою різницею – 72:64. Вдруге повернули інтригу в матч триочкові дії від Яковлєва та Хантера, які за кілька хвилин до фінішу матчу скоротили різницю в рахунку – 74:70. Інтрига в матчі трималася до заключних секунд. Завдяки зусиллям Хантера, який спочатку поставив блок-шот, а потім заробив 2 з фолом, що вилилось у різницю в «-2» за 5 секунд до завершення матчу. На заключних секундах матчу Карасьов забив два штрафних, а Хантер не влучив здалеку. 80:76 – перемога «Тріумфу» у напруженому матчі.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «На цьому турнірі нам було дуже непросто. Без травмованих Івшина та Свонсона нам просто не вистачало гравців. До того ж Кольєвіч та Корочкін лише приєдналися до нас і зрозуміло, що їм важко показати свої кращі якості. Також ми в обох матчах програли підбір, гравці задньої лінії фактично не боролися за відскок. Над цим нам треба працювати, в нас ще є час до старту чемпіонату, тож спробуємо щось змінити».