Роскошний 28 3-7 0-1 1-2 2 1 3 0 1 1 2 3 7
Василенко 12 1-6 1-2 - 2 1 3 1 1 1 2 3 5
Матвієнко 17 2-3 0-1 - 0 3 3 2 2 0 0 4 4
Мироненко 20 1-3 - 0-2 1 1 2 0 2 4 0 4 2
Бондаренко 15 0-2 0-2 - 1 2 3 0 0 1 0 0 -
Можаев 0 - - - 0 0 - 0 0 0 0 0 -
Пільтяй 2 - - - 0 1 1 0 1 0 0 2 -
всього (12) - 21-53 9-23 6-11 11 29 40 18 19 15 5 28 75
в середньому 16.7 39.6% 39.1% 54.5% 0.9 2.4 3.3 1.5 1.6 1.3 0.4 2.3 6.3

Дублери «Черкаських Мавп» позитивно розпочали новий для себе сезон. Підопічні Максима Міхельсона у стартовому матчі переграли дубль «Кривбасбаскету».

Як зазначав Максим Міхельсон, гра між цими командами буде цікавою. Так і сталося. Суперники були цілком варті один одного.

Відразу зі стартовим свистком дублери «Мавп» заволоділи ініціативою, не помітивши того, що грали на виїзді. Черкаські баскетболісти непогано розігрували м’яч, знаходячи вільних партнерів. Особливо якісну в гру команди «влився» Андрій Куліш. Черкаські баскетболісти вдало загравали свого нового центра, котрий був справжнім господарем три секундної зони. Влучні кидки із ближньої та дальньої дистанції дозволили черкасцям піти на першу перерву, лідируючи в рахунку 29 : 21.

У другій чверті криворіжці швидко оговталися. Всі атаки «Кривбасбаскету» будувалися через Артура Хачатуряна, який до кінця зустрічі оформив ефектний дабл-дабл 30 очок та 10 підбирань. Вправні дії Хачатуряна і компанії призвели до того, що криворізька команда наблизилася до «Мавп» на відстань одного очка, однак Вадим Голік своїм дальнім кидком знову повернув черкасцям невеличкий відрив. Незважаючи на це, гравці «Кривбасбаскету» не лише зрівняли рахунок, а й за кілька секунд до перерви вийшли уперед. Однак вже у наступній, останній у періоді, атаці Антон Білоус триочковим кидком зрівняв рахунок 42 : 42.

У другій половині гри «Мавпи» повернули собі лідерство. Маючи надійну опору під кільцем, черкасці здобули впевненість і в атаці. Нестримний Андрій Куліш не лише підбирав усі можливі м’ячі на власному та чужому кошику, а й забивав з ближньої та дальньої відстані. Як наслідок, «Черкаські Мавпи» виграли третю чверть з рахунком 20 : 12 і з хорошим настроєм вийшли на останню чверть.

На початку заключної 10-хвилинки черкасці відпустили ривок Хачатуряна і компанії. Влучні кидки впритул наблизили криворіжців у рахунку, але триочкові кидки Кобця та Михайлюка повернули «Мавпам» впевненість і черкасці дотиснули суперника. У підсумку черкасці здобули першу перемогу у новому сезоні 84 : 75.

У «Мавп» найрезультативнішими були Андрій Куліш – 30 очок, 23 підбирання, Антон Білоус – 16 очок, 7 підбирань та Олександр Кобець – 11 очок, 5 підбирань. У господарів кращими були Артур Хачатурян – 30 очок, 10 підбирань, Євгеній Сергейчік – 14 очок, 5 підбирань та Валентин Буткевич – 9 очок, 4 підбирання, 5 передач.

Максим Міхельсон, тренер дубля «Черкаських Мавп»:

«Дуже приємно, що ми сьогодні перемогли. Якщо мені не зраджує пам’ять, то це перша в історії перемога дубля «Черкаських Мавп» у чемпіонаті серед дублерів. Хлопці дуже сильно виклалися. Протягом гри не все у них виходило, проте вони добре налаштувалися і перемогли. Були деякі неточності, проте це пов’язано з тим, що команду, яка гратиме сьогодні ми побачили лише в роздягальні"