«Черкаські Мавпи-97» перемагають у трьох матчах першого туру ВЮБЛ

З трьома перемогами повертаються баскетболісти «Черкаських Мав-97» з Рівного, де проходив перший тур ВЮБЛ.

«Черкаські Мавпи-97» – «Рівненщина» 79 : 71

Лунський – 20 очок, 23 підбирання, 2 перехоплення; Ткаченко – 12 очок, 10 підбирань, 4 передачі; Потапенко – 17 очок, 4 перехоплення, 4 підбирання, 5 передач; Саєнко – 6 очок, 4 підбирання, 2 передачі; Пелипай – 19 очок, 4 перехоплення, 4 передачі, 6 втрат; Красилинець – 4 очка, 6 підбирань.

Після двох переконливих перемог над командами «СДЮШОР-12» та БК «Київ-97» підопічні Олександра Ворони зустрічалися з господарями першого туру, баскетболістами «Рівненщини».

Матч проти господарів майданчика мав напружений характер. Протягом усього матчу гра була рівною. Обидві команди йшли очко в очко. Проте в заключній чверті «Мавпам» вдалося піти у 10-очковий відрив. Однак за три хвилини до кінця матчу господарі майданчика скоротили своє відставання до трьох очок. Олександр Ворона миттєво зреагував на це і взяв тайм-аут. Після хвилинної перерви черкаські баскетболісти зібралися і втримали свою перевагу й довели матч до перемоги. 79 : 71, «Черкаські Мавпи-97» з хорошим настроєм повертаються додому.

Олександр Ворона, тренер «Черкаських Мавп-97»:

«Матч проти господарів був цікавим як для мене, так і для гравців. Протягом гри суперник застосовував проти нас різні види захисту, але ми були готові до цього. Рівненська команда використовувала зонний захист, пресинг, проте хлопці впоралися з ним. Гравці продемонстрували хороший характер і здобули перемогу.

Ця перемога додасть впевненості нашим баскетболістам перед наступними матчами».

2-й тур чемпіонату ВЮБЛ пройде з 2-го по 4-те листопада у Черкасах.