Ревзін140-10-1-12300002-
всього (9)-28-513-1715-2092433164822380
в середньому2254.9%17.6%75%12.73.71.80.40.90.22.68.9
тренер: Євген Мурзін

11 секунд до фінішу матчу – 79:80, Томас Делінінкайтіс йде у важкий прохід, який завершується фолом. Два влучні кидки з лінії і шалений блок від Чарльза Томаса за секунду до сирени. Ці два епізоди і стали апогеєм неймовірно напруженого матчу і важливої перемоги «Мавп» – 81:80.

Сам матч вже традиційно, як для домашніх ігор, черкасці розпочали з якісного ривка помаранчево-чорних. Причому проходи Корочкіна та Свонсона допомогли черкасцям стартувати за рахунку 9:2. Перевага в 7 балів залишилася і до завершення стартового відтинку гри – 24:17. Відповідь приїжджі спромоглися зробити завдяки проходам своїх лідерів. Дайкс та Пірсон не лише реалізовували власні вривання в трисекундну зону, а й часто отримували право на бонусний штрафний. В свою чергу, власні снайперські здібності продемонстрував Делінінкайтіс, який в першій половині реалізував всі свої три дальні атаки. Експресивно перевершити литовця вдалося Фрасенюку. Форвард приїжджих зумів заглушити сирену, яка сповіщала про завершення першої половини гри неймовірним триочковим з центра майданчика. Цей кидок відправив команду на велику перерву за рахунку 47:41, а сам Фрасенюк в цій грі збере 14 очок та 5 підбирань.

В третій десятихвилинці гості, відчайдушними зусиллями Пірсона, який в цій грі стане найрезультативнішим гравцем команди (19 очок та 9 підбирань), кинулися наздоганяти суперника. Вигравши підбирання і сконцентровано відігравши в захисті, гості зуміли скоротити відставання до мінімуму – 70:69. Весь четвертий період у грі спостерігалися «гойдалки». Причому старт періоду залишився за гостями, які зробили ривок 8:0 і повели в рахунку. В цю мить відповідальність на себе взяв Корочкін, який за короткий відтинок гри набрав 8 очок і повернув упевненість своїй команді. Все ж два з фолом від Дайкса дозволили гостям вдев’яте у цій грі змінити лідера – 75:77 – для «ведмедів». Однак заключну «корвалольну» хвилину краще використали «Черкаські Мавпи»81:80.

Відмінно відстрілялися з лінії штрафних Томас та Делінінкайтіс. Чарльз поставив ще й ефектний блок, а литовський захисник став найрезультативнішим гравцем матчу, в його активі 20 очок та 4 передачі.