"Будівельник" - "Черкаські Мавпи" 77:66 (17:13; 15:18; 25:15; 21:14)

"Б":
Дроздов 17 оч, 7 під; Ділейні 11 оч; Цинцадзе 8 оч, 4 під.
"ЧМ": Томас 12 оч, 3 під; Любічіч 10 оч, 4 під; Хантер 9 оч, 5 під; Делінінкайтіс 8 оч.

Сьогодні на помаранчево-чорних чекав серйозний тест у вигляді набравшого хід «Будівельника». Матч із найтитулованішим клубом України черкасці розпочали дуже переконливо. Активність в проходах Томаса та Свонсона і триочковий Івшина допомогли «Черкаським Мавпам» за неповні 3 хвилини ігрового часу зробили переконливий ривок – 9:3. Тайм-аут Багадскіса допоміг його команді побудувати справжню стіну в захисті. В результаті за наступні хвилини стартового періоду черкасці зуміли з гри реалізувати лише триочковий Любічіча. В свою чергу, гостей повів за собою Дроздов. Його 7 очок допомогли «Будівельнику» зробити вражаючий ривок і виграти стартову десятихвилинку – 17:13. В середині другої десятихвилинки баскетбол, в якому головна ставка робилася на захист, спробували урізноманітнити своїми активними діями біля чужого щита Томас та Івшин. Їх активність підрівняла команди в рахунку – 26:24. В результаті Івшин ще до великої перерви набрав 7 очок, а мінімальна різниця киян збереглася до завершення першої половини гри.

Перша половина третього періоду була дуже бойовою. За п’ять хвилин цього періоду лідер в матчі змінювався 8 разів! В цьому розміні атак найефективнішим виглядав Томас, його ефектний данк зробив рахунок в матчі 41:40 – на користь його команди. Після цього знову своє слово взяв Артур Дроздов, який в цьому матчі стане найрезультативнішим виконавцем (17 очок та 7 підбирань), його триочковий і атака згори дозволили «Будівельнику» піти у відрив – 44:40. В результаті цей ривок і став ключовим у матчі, зразковий захист господарів став запорукою цього успіху. На четвертий період черкасці вже виходили з двозначним відставанням – 46:56. Вбили інтригу в цій грі на старті четвертого періоду три поспіль дальніх від Горбенка та Ділейні. До завершення матчу «Будівельник» лише збільшив перевагу в матчі. Гра, в якій глядачі побачили дві абсолютно різні половини, успіх святкували господарі – 77:60.