Дублери «Черкаських Мавп» поступаються дублю «Політехніки-Галичини»

Після вольової перемоги над БК «Київ», «Черкаські Мавпи» не зуміли нав’язати боротьбу найстаршій команді чемпіонату дублерів, «Політехніці-Галичині».

«Політехніка-Галичина» (д) «Черкаські Мавпи» (д) 112 : 72 (31 :14; 31 : 19; 30 : 18; 20 : 21)

Господарі паркету з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою, провівши стартовий ривок 15 : 0. Черкаські баскетболісти так і не зуміли нічого протипоставити старшим та міцнішим суперникам. Львів’яни в кожній наступній чверті збільшували свою перевагу. Як наслідок перша половина гри завершилась з рахунком 62 : 33.

У другій половині зустрічі ситуація не змінилася, кремезні галичани перегравали черкасців у трисекундній зоні, здобуваючи очки з під кошика. Власне якісна гра центрових та форвардів «Політехніки» дозволила господарям лідирувати з 41-очковою перевагою перед заключним періодом зустрічі (92 : 51).

Лише в останній 10-хвилинці баскетболісти «Черкаських Мавп» не дозволили супернику збільшити свою перевагу. У підсумку матч завершився з рахунком 112 : 72 на користь «Політехніки-Галичини».

Відразу шість гравців львівської команди відзначилися 10-ма і більше очками. У складі «Мавп» вдруге найрезультативнішим став Олександр Кобець (15 очок). По 14 пунктів своїй команді принесли Андрій Куліш та Нікіта Воєвода.