"Черкаські Мавпи" - "Дніпро-Азот" 72-61

"Черкаські Мавпи" - "Дніпро-Азот" - 72-61 (17:19; 15:18; 18:14; 22:10;)

"Черкаські Мавпи" зробили подарунок вболівальникам до новорічних свят і здобули важливу перемогу.

Сьогодні вболівальники мали можливість побачити в Черкасах цікавий, напружений та важливий матч. Попри те, що «Дніпро-Азот» перебуває в нижній частині турнірної таблиці, ця команда, завдяки домашній серії, набрала хорошу ходу, яку було не просто зупинити.

Матч почався із вдалих дальніх атак Корочкіна та Свонсона. Завдяки гарному відсотку реалізації з периметра (75%) в першій десятихвилинці господарі повели 15:8. Завдяки ініціативі, яку Свонсон брав на себе в атаці, він в цій грі оформив 17 очок. «Азоту» допоміг тайм-аут Пракурайтіса та зміна акцентів на цупкий індивідуальний захист. Цей вид оборони приніс вражаючий результат: гості створили найбільший ривок в цій грі – 9:0 і навіть зуміли виграти стартову чверть – 19:17. Після перерви мало що змінилося, кожне набране очко давалося господарям ціною надзусиль, а вчисту програний підбір дозволив супернику значно більше провести атак. Агресивність та бажання «Дніпра-Азоту» в ці хвилини дозволяли їм комфортно себе почувати на чужому майданчику. Чергові очки від Вігінса в середині третього періоду дозволили його команді відірватися на непристойну відстань – 37:27. В цю складну хвилину на себе взяв Делінінкайтіс, його дальня атака з неймовірним супротивом та результативний прохід подарували господарям п’ять очок поспіль і відправили на велику перерву хоч і з негативною, але вже не з такою панічною різницею – 37:32.

У другій половині гри глядачі зуміли побачити абсолютно іншу черкаську команду. Команду, в якої з’явилася злість, агресія та жага до перемоги. Всі ці компоненти допомогли «Мавпам» пропустити в другій половині гри лише 24 очки! Причому результат в цій грі дав «маленький» склад. Майже протягом всього цього часу Арсіч використовував одночасно трьох номінальних захисників. Спочатку на себе потягнуло тріо Делінінкайтіс-Свонсон-Любічіч. Три поспіль передачі литовця і трьошки від Марко та Данте просто загнали суперника в глухий ступор. Майже на одному подиху черкасці зрівняли рахунок і вийшли вперед – 45:43. Якусь розраду провальному відрізку гри «Азота» зробив своїми дальніми Вігінс. Алан, до слова, в цій грі реалізував всі свої чотири триочкових і став найрезультативнішим у своїй команді – 15 очок та 5 підбирань. Не в останню чергу завдяки його активності та зусиллям Девіса гості таки пішли на останню перерву номінальними лідерами – 51:50.

А от четвертий період став бенефісом вдалого захисту господарів та неймовірної гри Дениса Яковлєва. Українець лише в цій десятихвилинці здобув 7 очок та виконав 5 підбирань! А загалом після гри Яковлєв матиме 17 балів та 8 підбирань. Ключовим у грі стало підбирання Дениса на чужому щиті, яке він в ефектному стилі переплавив на «два з фолом». Саме після цього рахунок за півтори хвилини до фінішу гри став 65:59. За час, який залишився, черкасці ще й виграли перестрілку штрафних і в красивому стилі оформили перемогу – 72:61.