«Будівельник» – «Черкаські Мавпи» - 90-75

«Будівельник» – «Черкаські Мавпи» - 90-75 (32:22; 23:19; 17:15; 18:19;)

«Черкаські Мавпи» поступилися лідеру чемпіоната. Команда Йовіци Арсіча не змогла в обмеженому складі обіграти «Будівельник» на його ж майданчику. Провалившись у стартовому періоді – 22:32, черкасці провели три наступні десятихвилинки на рівних з гладіаторами, але цього виявилося замало. Кияни оформили перемогу з рахунком 90:75.

Ще напередодні гри було зрозуміло, що протидіяти збалансованому складу «Будівельника» помаранчево-чорним буде вкрай важко. Через проблеми зі здоров’ям участь в матчі знову не змогли взяти Томас та Любічіч. Разом з тим серйозних проблем «Мавпам» у цій грі склала неймовірна реалізація триочкових господарів. Саме завдяки цьому Лайонс та компанія зорганізували стартовий ривок – 14:0! Після цього черкасці зуміли скоротити відставання, однак цей ривок мав ключове значення в грі. Кияни трималися на відстані 10-15 очок протягом всього поєдинку. Ще збільшилась ця різниця в середині другого періоду, однак допоміг команді зберегти хоч якісь шанси в цій грі дует Хантер-Делінінкайтес. Велика перерва зустріла команди з рахунком 55:41.

У другій половині команди зіграли на рівних. Перевагу в кількості виконавців суперника черкасці спробували нівелювати за рахунок виграного відскоку. Натомість, кияни продовжували витоптувати триочкову дужку вдало, атакуючи здалеку. Господарі реалізували 11 дальніх атак з 18-ти. Більшість зі своїх 23-х очок Лайонс здобув саме здалеку. Результативності американського форварда в складі нашої команди намагалися зарадити Івшин та Делінінкайтіс, які на двох здобули 35 очок та 12 підбирань. Однак цього здобутку легіонерського дуету виявилося замало. Черкасці припустилися поразки – 75:90, а «Будівельник» продовжив свою семиматчеву переможну серію в Суперлізі.