Мистецька прогулянка «Черкаських Мавп»

 Фінал сьогоднішнього ранкового тренування «Черкаських Мавп» видався абсолютно не традиційним. Команда навіть трохи раніше завершила своє тренування, дружно зібралася – і вирушила у музей! Так-так, саме в музей! Стати поближче до мистецтва та відволіктися від баскетболу – саме таке завдання перед командою поставили керівництво та тренерський штаб клубу. Штурмувати високі матерії мистецтва наші баскетболісти взялися в Черкаському художньому музеї. 


Володимир Гриценко у ролі екскурсовода. Урок патріотизму "переварює" Корочкін

   «Наша головна мета – показати хлопцям, що Черкащина – це не лише баскетбольний край, аби вони певним чином зрозуміли й іншу – духовну її складову. Якось у нас була патріотична програма: «Ми з тобою однієї крові», так от можна сказати, що це її продовження», – зазначив директор клубу – Володимир Гриценко.

   Під час екскурсії музеєм хлопці дізналися чимало цікавого про Черкащину та місцевих художників. Як виявилося, в клубі є справжній поціновувач мистецтва. Йовіца Арсіч перефотографував ледь не всі найцікавіші експонати виставки. Навіть зауважив, що деякі з них заслуговують кращих Європейських галерей. 


Під час екскурсії Арсіч зробив 76 знімків. Напевне планує відкрити власну галерею

   «Я любли мистецтво, це гарний спосіб відволіктися від буденного, наболілого чи якихось робочих моментів. За цей короткий відрізок часу я дійсно відпочив. Я часто відвідую виставки, в Україні це, правда, мій перший подібний похід, але в Сербії чи інших країнах Європи я часто ходжу в галерею. Пам’ятаю, зі збірною Македонії ми завітали в один із музеїв Барселони, мені так сподобалося, що я три дні поспіль туди приходив», – згадує Йовіца Арсіч.


Яковлєв уважно слухає екскурсовода, аби зорієнтувати американських легіонерів

    Найбільше часу гравці «Черкаських Мавп» провели в залі, який оздоблений роботами лише художників-початківців. Вражала не лише якість виконання, а й вік виконавців, який вказувався на титрі картин.

   «Дуже сподобалися дитячі картини та їх виконання. Загалом же, думаю, що це корисний для нас захід. Все-таки команда – це не лише ігровий майданчик і тренування. Ось такі моменти загартовують дух колективу», – зазначив Максим Івшин. 


Свонсон переконаний, що козака на коні малювали з нього