«Черкаські Мавпи-96»: подвійна перемога в Талліні

Сьогодні «Черкаські Мавпи-96» розпочали свої виступи у третьому турі ЄЮБЛ. У стартових двох матчах черкасці переграли литовську команду
BS « Aisciai
» (75 : 66) та фінську BC « YMCA Lahti » (68 : 48).

Естонський паркет добре прийняв черкаську команду. Перший матч «Мавп-96» мав досить напружений характер. Попри те, що у чемпіонаті литовська команда посідає 7-му сходинку, вона нав’язала серйозну боротьбу черкасцям. Стартовий період BS Aisciai виграв з рахунком 18 : 16 . Проте надалі підопічні Максима Міхельсона зібралися й виграли три наступні чверті.

За підсумками гри «Черкаські Мавпи-96» здобули перемогу з рахунком 75 : 66. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кобець . На рахунку форварда «Мавп» 28 очок та 9 підбирань .

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи-96": "Дуже не проста гра, дуже хороший суперник, який б'ється за потрапляння в Суперфінал. По великому рахунку Євроліга тим і цікава, що в ній немає слабких суперників. Кожна команда має свій стиль та малюнок гри, команда з нижньої частини може обіграти лідера і т.д. Відповідно становище команд у таблиці не завжди відображає їх силу. Ось до прикладу фіни вже не мають шанси потрапити до Суперфіналу і б'ються тут просто як леви, «Трінта» - минулорічний бронзовий призер, зараз займає не високе місце тому, що перші два тури пропускали лідери через травми, зараз основні гравці приїхали. «Таллінн» грає вдома при рідних трибунах теж небезпечний. Загалом перший день показав, що, як і завжди в Євролізі, тут легких ігор не буде. А що стосується гри вона була дуже цікава для глядачів, дуже напружена і видовищна! Я вітаю хлопців з перемогою, але розслаблятися ніколи. У нас не дуже зручний календар: в 13.15 ми приїхали в готель, обід і в 14.00 вже сідаємо в автобус, який нас відвезе на другу гру".

У другому матчі черкасці зустрічалися з фінською командою « YMCA Lahti ». Цей матч мав напружений характер лише протягом перших двох чвертей. Гравці "Мавп-96" заволоділи ініціативою, проте суперник не відпускав їх на відстань кількох атак.

Однак у другій половині зустрічі  черкаські баскетболісти вирішили не доводити не доводити цей матч до нервової кінцівки, вигравши третю чверть з 10-очковою різницею (15 : 5). А в заключному періоді "Мавпи" не лише зберегли, а й збільшили свій гандикап. У підсумку,
68 : 48, перший день "Черкаські Мавпи-96" завершують другою перемогою.

Справжнім героєм дня  став Олександр Кобець . Гравець "Черкаських Мавп-96" і в другому матчі став
найрезультативнішим виконавцем. На його рахунку 29 очок та 7 підбирань.

Олександр Кобець, гравець "Черкаських Мавп-96":

" Ігри були дуже не прості . Наші суперники хоч і посідають місця в нижній частині турнірної таблиці, проте вони досить серйозні. В Євролізі через це і цікаво грати , оскільки кожна команда може показати якісний баскетбол і обіграти абсолютно будь-яку команду з вершини турнірної таблиці З литовцями гра видалася взагалі дуже напружена , але врешті-решт ми показали якіснішу гру і до тиснули суперника . А з фінами у другій половині ми дуже добре відпрацювали в захисті , і не дали їм забивати легких м'ячів, що й стало запорукою нашої перемоги ".