«Черкаські Мавпи-96» здобувають четверту перемогу поспіль

«Черкаські Мавпи-96» продовжують свою переможну ходу в рамках третього туру ЄЮБЛ, котрий проходить в Талліні. Сьогодні під натиском черкаської команди не встояли місцевий колектив «
T
. Sokk » BS (68 : 59) та російська команда «Спартак Примор’є» (108 : 62).

У Талліні продовжуються матчі третього туру юнацької Євроліги. У рамках другого ігрового дня «Черкаські Мавпи-96» відіграли два матчі.

У першій грі черкаські баскетболісти зустрічалися з місцевим колективом « T . Sokk » BS . Незважаючи на те, що в чемпіонаті суперники посідають діаметрально протилежні сходинки: «Мавпи-96» посідають третю позицію, а T . Sokk » BS останню, матч був досить напруженим.

Протягом усієї гри жодна з команд не відпускала суперника далеко в рахунку. На правах господарів, естонські баскетболісти першими заволоділи ініціативою й певний час лідирували в рахунку. Проте надалі гравці «Черкаських Мавп-96» відчули свою гру й поступово взяли лідерство у свої руки. Як наслідок, підопічні Максима Міхельсона виграли три чверті, що забезпечило черкаській команді 9-очкову перевагу над суперником. У підсумку 68 : 59, «Черкаські Мавпи-96» здобувають третю перемогу в турі.

Найрезультативнішими гравцями в зустрічі стали черкаські баскетболісти: Святослав Михайлюк (23 очка, 3 підбирання), Олександр Кобець (18 очок, 5 підбирань) та Вадим Голік (15 очок, 13 підбирань).

Вадим Голік, гравець "Черкаських Мавп-96":

"
Суперник був дуже непростий, і гра це показала. Місце, яке посідає Таллін не відповідає тому місцю, яке вони повинні займати. Це команда з дуже організованим захистом, проти них дуже важко грати в нападі. В нас короткий склад зараз, тому нам важко грати всі матчі на максимумі. Через це нам важко було виконати все те, що говорив тренер".

У другому матчі черкасці зустрічалися з командою з Владивостока – «Спартак Примор’є». Серйозної боротьби у цій зустрічі не вийшло. У третьому турі баскетболісти «Мавп-96» набрали гарну ходу, тому з перших хвилин окреслили свої плани на цей матч. Підопічні Максима Міхельсона не залишили своїм суперникам жодних шансів, перегравши «Спартак» з 46-очковою різницею - 108 : 62.

Найбільше очок у кошик суперника накидали захисники «Черкаських Мавп-96» Максим Мірошніченко (32 очка та 5 передач) та Нікіта Руслов (24 очка, 12 підбирань).

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп-96":

"
Вітаю хлопців з перемогами. Вони дуже стараються і кожен без винятку гравець віддає себе команді без залишку. Не залежно виходить він на 30 хвилин або на 15 секунд на майданчик".