«Черкаські Мавпи-96» виграють всі матчі в Талліні

Баскетболісти «Черкаських Мавп-96» не знають жалю. Сьогодні підопічні Максима Міхельсона розібралися з російською «Трінтою», тим самим здобули свою п’яту перемогу в рамках третього туру Євроліги.

Сьогодні «Черкаські Мавпи-96» провели свій останній матч третього туру ЄЮБЛ. Суперником черкасців була російська команда «Трінта». Матч між цими командами був напруженим. Протягом першої половини гри росіяни не відпускали далеко суперника. Власне на велику перерву команди пішла за невеличкої переваги «Трінти» – 47 : 46.

Проте у другій половині зустрічі підопічні Максима Міхельсона зібралися з силами та провели дві потужні чверті, які й стали запорукою перемоги. У підсумку, «Мавпи-96» здобули впевнену перемогу з рахунком 98 : 69.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Вадим Голік . Капітан «Черкаських Мавп-96» відзначився феєричним дабл-даблом – 40 очок, 10 підбирань.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп-96":

"
Сьогодні був дуже не простий матч . Ми змогли переломити хід гри тільки в другій половині. Вітаю хлопців з перемогами. Вони дуже старалися. Не все виходило, є певні проблеми із захистом. До суперфіналу це потрібно виправити. Але, тим не менш, завдання на тур виконали здобули п’ять перемог".

Таким чином, "Черкаські Мавпи-96" здобули перемоги у всіх п’яти матчах третього туру. Однак, попри ц
ей показник черкаська команда посіла другу сходинку в турі. Третій тур виграв литовський колектив "A.Sabonis BS", котрий також здобув п’ять перемог і мав кращу різницю набраних очок у матчах.