Дублери «Черкаських Мавп» публічно задекларували доходи

    З метою привернення уваги до кампанії декларування доходів, фахівці Державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління Міндоходів  запрошують видатних людей міста публічно задекларувати свої доходи, щоб стати позитивним прикладом для громадськості.
   
Із підтримкою цієї програми та своєї громадянською позиції до податківців міста Черкаси завітали дублюючий склад «Черкаських Мавп». 

Юні зірки баскетболу знайшли час в щільному графіку тренувань та завітали до податкової виконати свій громадський обов’язок – скласти декларацію про майновий стан і доходи, отримані протягом 2012 року. Про свої доходи прозвітували Голік, Іскавов, Воєвода, Митянський, Руслов та Макаренко. 

Оскільки баскетболісти багато часу перебувають в роз’їздах, дізнавшись від податківців про можливість отримання безкоштовного електронного ключа цифрового підпису, за допомогою якого  можна відправити декларацію по інтернету - вирішили не відставати від сучасних технологій і завітати до Центру сертифікації ключів. Консультанти допомогли гостям заповнити заявку і через декілька хвилин кожен з них отримав персональний диск зі своїм електронним підписом.