«Черкаські Мавпи-96» переконливо розпочали фінальну частину чемпіонату України

Запоріжжя. Фінал ВЮБЛ серед юнаків 1996-го р.н.
"Черкаські Мавпи-96" (Черкаси) - "КСЛІ" (Київ) 110:72

"Черкаські Мавпи-96": Кобець - 16 очок, 4 підбирання; Бєляков - 16 очок, 5 підбираня; Митянський - 15 очок; Михайлюк - 13 очок, 5 підбирань, 5 передач, 2 перехоплення; Лунський - 10 очок, 11 підбирань, 3 перехоплення; Голік - 10 очок, 7 підбирань, 2 передачі; Руслов - 6 очок, 2 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення; Воєвода - 6 очок; Потапенко - 4 очка, 4 передачі; Мірошніченко - 3 очка; Канівець - 9 очок, 3 передачі, 4 втрати; Васільєв - 2 очка, 2 підбирання.

Сьогодні діючий чемпіон України – «Черкаські Мавпи-96» відіграв свій перший матч фінальної частини чемпіонату України з баскетболу. В рамках 1/4 команда Максима Міхельсона зустрічалася з київським «КСЛІ». У рамках регулярного чемпіонату ці колективи посіли сусідні сходинки - четверту та п’яту, тому гра обіцяла бути цікавою.

Однак серйозного протистояння не вийшло. Баскетболісти "Черкаських Мавп-96" продемонстрували свій високий клас і здобули переконливу перемогу з рахунком 110:72. Таким чином черкасці проторували собі шлях до півфіналу змагань, де завтра зустрінуться з южненським «Хіміком-96», який сьогодні переграв переможця регулярного чемпіонату "Запоріжжя-96" з рахунком 98:80.

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи-96":
"Сьогодні ми здобули важливу перемогу. Разом з боротьбою за результат у нас була можливість ще й зіграти широким складом. На майданчик виходили всі баскетболісти команди і отримали приблизно однакову кількість часу, від 13-ти до 17-ти хвилин, здається, найбільше зіграв Біляков. Завтра нам доведеться куди важче, адже гратимемо проти сильної команди з Южного. В цьому фіналі южненці підсилилися трьома баскетболістами дублюючого складу. Балабан, Сидоров та Приймак – це лідери їх команди, які в сьогоднішній грі були найрезультативнішими. Взагалі, ця фінальна частина дуже непередбачувана. Сьогоднішні результати це підтвердили. Виграли в чвертьфіналі ті команди, які завершили регулярний сезон нижче в турнірній таблиці, ніж їхні суперники».

Олександр Кобець, гравець БК "Черкаські Мавпи-96":
"Ця гра видалася легкою для нас. Тому нашим завданням було виграти і зберегти сили на наступні матчі. Так, зрештою, і вийшло. Протягом матчу ігровий час розподілили таким чином, що всі гравці отримали не більше 20-ти хвилин ігрового часу. Тому у матчі взяли участь усі 12 гравців нашої команди. Завтра зіграємо матч проти "Хіміка". Впевнений, що ця гра буде гідною фіналу. Южненська команда - наші одвічні суперники, тому буде цікаво".

Півфінальний матч чемпіонату ВЮБЛ між БК "Черкаські Мавпи-96" та БК "Хімік-96" відбудеться завтра о 16.30.