"Черкаські Мавпи-96" стартували у домашньому Суперфіналі ЄЮБЛ

Чвертьфінал ЄЮБЛ
"Черкаські Мавпи-96" -  BS «Aisciai» (Литва) 83:76

Якісний баскетбол сьогодні завітав до Черкас. Чотири чвертьфінальні поєдинки відбулися у рамках Суперфіналу ЄЮБЛ. Апогеєм для черкаської публіки став матч «Черкаських Мавп-96» та литовського колективу BS Aisciai .

У рамках чемпіонату черкаська команда посіла третю сходинку, а литовська – шосту. Незважаючи на різні місця, литовці нав’язали серйозну боротьбу господарям майданчика. На старті матчу гості першими відкрили рахунок і лідирували з 6-очковою різницею майже до кінця періоду. Проте під завісу чверті лідер «Мавп» Святослав Михайлюк провів серію з кількох вдалих кидків поспіль й скоротив відставання до однієї атаки – 15 : 17.

А вже на початку другої 10-хвилинки Денис Канівець своїм триочковим вивів «Черкаські Мавпи-96» вперед. Загалом другий період став для підопічних Максима Міхельсона найуспішнішим у матчі. Баскетболісти «Мавп» зуміли переломити хід гри й до великої перерви забезпечили собі перевагу в 9 очок. Знову якісний ривок розпочинав Святослав Михайлюк, котрий протягом матчу кілька разів запалив трибуни своїми слем-данками.

У другій половині гри тривала переважно рівна гра, в якій гості намагалися відігратися, проте черкаські баскетболісти тримали свій відрив. Особливо впадала в око перевага «Мавп» на щитах. За підсумками матчу гравці «Мавп» зібрали 52 підбирання, тоді як їхні суперники 37.

Власне у заключному періоді господарі майданчику продовжили домінувати. Черкаські баскетболісти в середині чверті збільшували свою перевагу до 16 очок, чим повністю деморалізували суперника. Показовим моментом були чотири поспіль атаки «Мавп», після яких черкасці знову і знову підбирали м’яч під кошиком суперника. Така перевага дозволила Максиму Міхельсону ще за три хвилини до фінальної сирени випустити на майданчик кількох резервістів. У підсумку 83 : 76, «Черкаські Мавпи-96» здобувають перемогу на старті Суперфіналу.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»:

«Гра була дуже складною. Більшу частину першої половини ми програвали. Я вважаю, що лише завдяки захисту та самовідданій грі усіх 12-ти гравців ми зуміли здобути перемогу. Тепер очікуємо на півфінальний поєдинок. Ми будемо грати з «Хімками» – це дуже висока та потужна команда. Власне ми їм у чемпіонаті програли без варіантів. Поразка від «Хімок» – єдина наша провальна гра в цій першості, тому чекаємо на завтрашній матч, хочемо реваншуватися».