Новини клубу \ травень 2013  ← Повернутися до списку

"Черкаські Мавпи-96" зіграли другий матч Суперфіналу ЄЮБЛ

18.05.2013 «Черкаські Мавпи-96» (Україна) – BC « Khimki » (Росія) - 72-82 (15:25; 13:18; 25:15; 19:24)

Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-96» провели один з найважливіших матчів у сезоні. У півфінальній грі ЄЮБЛ черкасці поступилися підмосковним «Хімкам» з рахунком 72 : 82. Поступаючись протягом усієї зустрічі, гравці «Мавп» зрівняли рахунок та вийшли вперед, однак кінцівку гри краще провели росіяни, які у підсумку й вийшли до фіналу.

Старт матчу був повністю за російською командою. Баскетболісти «Хімок» швидко відірвалися вперед на 7 очок. Проте «Мавпи» зусиллями Вадима Голіка , котрий «запустив» два три очкових кидка поспіль, зрівняли рахунок – 9 : 9. А в наступній атаці Святослав Михайлюк здійснив стрімкий прохід та заробив два очки з фолом і вивів «Мавпи» вперед. Однак на цьому успіхи черкаської команди у першої хвилини закінчилися. Російські баскетболісти знову повернули собі лідерство й на велику перерву команди пішли за рахунку 28 : 43 на користь «Хімок».

Здавалося на цьому гості продовжать збільшувати свою перевагу, але ні. Після великої перерви гравці «Мавп» з новими силами вийшли на паркет та атака за атакою скорочували відставання. У скрутну хвилину за собою партнерів повів лідер «Черкаських Мавп» Олександр Кобець. Форвард, участь якого у Суперфіналі була під великим питанням, видав просто чудовий відрізок гри, за кілька хвилин заробивши 8 очок, й самотужки скоротив відставання до шести очок – 39 : 45. До кінця третього періоду запал Кобця підтримали й партнери по команді, і перед четвертою чвертю «Мавпи» вже програвали лише 5 очок.

А на старті заключної 10-хвилинки господарі таки зуміли зрівняти рахунок та вийти вперед. Чудово на початку чверті попрацював форвард «Мавп» Антон Розкошний, який неодноразово збирав важливі підбирання під чужим щитом. Втім розвинути свій успіх гравцям «Черкаських Мавп-96» не вдалося. Баскетболісти «Хімок» вистояли під пресингом та натиском черкасців і наприкінці зустрічі поступово повернули собі лідерство. У підсумку 72 : 82 , «Хімки» перемагають та виходять до фіналу.

А «Черкаські Мавпи-96» потрапляють до сітки команд, які поступилися. Сьогодні о 17.00 «Мавпи» зіграють півфінальний матч у боротьбі за бронзу першості. Суперником нашої команди буде колектив з Литви «Perkunas Vytrita» .