У Черкасах відзначили чемпіонів України По завершенню тріумфального сезону черкаського юнацького баскетболу відбулося урочисте вшанування чемпіонів. Вперше в історії баскетбольної школи «Черкаських Мавп» відразу дві команди стали чемпіонами України, причому все це було помножене на бронзу Євроліги «Черкаських Мавп-96». Відразу після бронзового матчу ЄЮБЛ в черкаському ПС «Будівельник» відбулося чествування чемпіонів України, якими цього річ стали «Черкаські Мавпи-96» та «Черкаські Мавпи-97». Емоційний захід просто підірвав черкаський палац спорту. Молодим вихованцям клубу аплодували стоячи, причому в повітрі ще довго висіли вигуки: «Молодці, молодці!!!».

   «Сьогодні ми можемо пишатися цими хлопцями, і не лише тому, що це наші вихованці, а, насамперед, тому, що вони у весь голос вже заявили про себе в Україні та Європі. Я переконаний, що ми йдемо у правильному напрямку», – заявив на урочистостях почесний президент клубу Сергій Одарич.

   Також Одарич презентував чемпіонам дорогоцінні подарунки та побажав продовжувати колекціонувати трофеї. З подарунками на нагородження прибув і генеральний партнер – клубу ТМ «ВЕНЕТО». 

   Меценати також не пішли зі святкової зали без нагород. Директор клубу – Володимир Гриценко – нагородив партнерів клубу пам’ятними відзнаками. 

«За роки існування наша баскетбольна сім’я відчувала підтримку з боку багатьох спонсорів та партнерів.  Хочеться в цей день подякувати вам за ваш внесок у розвиток баскетбоу. Зрозуміло, що окремих слів заслуговують наші головні меценати та фанати баскетболу – Михайло Бродський та Сергій Одарич. За великим рахунком в сьогоднішніх нагородах є вагомий внесок саме цих людей», – зауважив Володимир Гриценко.

   Згадали на урочистостях і про тих, хто робив лише перші кроки в черкаському баскетболі, зокрема, гравців та тренерів команди «Рятівник», яка виступала ще в Першій лізі чемпіонату України. Завершенням юнацького баскетбольного сезону в Черкасах можна назвати загальну фотосесію. В кадрі одночасно побувало 25 золотих нагород двох чемпіонатів України.