Розкриття образу черкаських представниць конкурсу "Міс Суперліга"


   Черкащанки другий рік поспіль планують підкорити всеукраїнський конкурс «Міс Суперліга».

   Асоціація баскетбольних клубів України  «Суперліга» вдруге визначає найзатятішу та найгарнішу баскетбольну вболівальницю. Нещодавно Асоціація знову оголосила конкурс «Міс Суперліга 2013». До участі долучилися красуні із різних куточків України. Серед претенденток є й черкащанки.

mis_syperliga_i9n0d1OGOvQ 

    Любов до баскетболу та гарна фізична форма. Саме це об’єднує учасниць конкурсу «Міс Суперліга 2013». Асоціація баскетбольних клубів України «Суперліга» другий рік поспіль визначає баскетбольну красуню. Претенденток на звання «Міс Суперліга» цьогоріч чимало. Серед красунь із всієї України у першій п'ятірці аж дві черкащанки – Аліна Тимчій та Дарина Уланенко. Остання – учасниця черкаської групи підтримки «Golden Ladies». Минулоріч титул «Міс Суперліги-2012» вдалося вибороти члену цієї ж команди – черкащанці Олені Горбань. Цьогоріч приміряти цей титул планує вже інший черлідер – Дарина Уланенко. 

   «Мене спонукало те, що я захотіла продовжити переможну ходу нашої команди «Golden Ladies», адже минулоріч дівчина із нашої команди посіла перше місце, і я теж хочу стати першою, бо Черкаси – це столиця баскетболу. Такі титули це лише підтверджують. Для мене, як фанатки баскетболу, це важливо», – говорить Дарина Уланенко, черкащанка.

mis_syperliga_PA_Jdggvpl4 

   Дівчина вже не перший рік займається черлідингом та підтримує команду «Черкаські Мавпи». Тому не уявляє свого життя без баскетболу та групи підтримки. 

 «Я обожнюю свою команду «Golden Ladies», це моя друга сімя, я дуже їх люблю, ми підтримуємо один одного у всьому. Якщо щось трапляється, то ми телефонуємо та намагаємося підбадьорити одна одну. Ми справжні друзі. Тому це буде не лише моя перемога, але й всієї команди», – додає Дарина Уланенко, черкащанка.

mis_syperliga_rVGJ9mPjYcQ 

   Даша переконана: справжня «Міс Суперліга» повинна любити баскетбол та мати жагу до перемоги. Натомість студентка Аліна Тимчій титут «Міс Суперліга» сприймає як черговий спортивний виклик. Аліна баскетбольна вболівальниця із 7-річним стажем. Дівчина судить баскетбольні матчі та тренує волейбольну команду.

mis_syperligaVbbVpw70Cw0 

   «Я з дитинства мріяла взяти участь у подібному конкурсі і я рада,що нарешті випала нагода. Перемога у «Міс Суперліга» засвідчить мою шалену любов до баскетболу, адже я не уявляю своє життя без цього виду спорту», – розповідає Аліна Тимчій, черкащанка.

mis_syperliga_l4sUioTzqeQ 

   За умовами конкурсу кожна з учасниць представила по чотири фото, два з яких – на баскетбольну тематику. За підсумками до п’ятірки фіналісток потрапили обидві черкащанки. Гідну звання «Міс Суперліга-2013» серед фіналісток обере компетентне журі з представника Суперліги та партнерів конкурсу.