За підтримки «Черкаських Мавп» відбудеться стрітбольний турнір    БК «Черкаські Мавпи», відповідно до власної соціальної місії, продовжують підтримувати різноманітні спортивні заходи. Цього разу наш клуб стане партнером стрітбольного турніру, який відбудеться в одному з мікрорайонів Черкас – «Луначарський». 

    Рік тому за програмою клубу – «Баскетбольний двір» в одному з дворі цього району був реанімований стрітбольний майданчики. Після встановлення сучасних конструкцій товариський матч з дітьми навіть відіграв гравець «Черкаських Мавп» - Олександр Кобець.


Олександр Кобець в оточенні дітей під час останнього спортивного свята на Луначарці

  Цьогоріч баскетбольне свято у дворі по вулиці Луначарського 1,3,5 відбудеться в честь Дня захисту дітей. 1-го червня участь у змаганнях візьмуть юнаки трьох вікових груп. Вже заявлено 11-ть команд, організатори сподіваються, що їх кількість ще збільшиться. По завершенню турніру переможці отримають подарунки від «Черкаських Мавп».

Руславн Зоря, голова КСН мікрорайону «Луначарський»: «Після того, як у минулому році баскетбольний клуб реконструював цей ігровий майданчик тут займаються діти з ранку до вечора. У нас виникла ідея зробити на День захисту дітей відповідний баскетбольний турнір. В цьому нас підтримали і «Черкаські Мавпи», які забезпечать суддівство ігор та презентують учасникам подарунки. В самих змаганнях, які триватимуть протягом дня, візьмуть участь діти від восьми до шістнадцяти років, думаю спортивне свято має вдатися».