Михайлюк, Кобець та Лунський відіграли матчі за українські збірні

Ціла низка гравців баскетбольної школи «Черкаських Мавп» у це міжсезоння захищають честь різноманітних збірних України. Сьогодні наші гравці відіграли на двох турнірах у Франції та Італії. Так, збірна України U-18 на Апенінах сьогодні завершила товариський турнір, де, окрім наших баскетболістів, за перемогу боролися англійці, греки та італійці. Разом із цією командою продовжує готуватися до чемпіонату Європи сімнадцятирічний Олександр Кобець. Протягом трьох днів турніру українська команда відіграла проти збірних Італії, Греції та Великобританії. Українці виграли у збірної Греції і поступилися двом іншим суперникам. У кошик греків та італійців Олександр Кобець поклав вісім очок. Загальну ж перемогу на турнірі здобула збірна Великобританії, яка виграли всі три матчі турніру.

Неподалік Апенін, у Франції, ще один гравець «Черкаських Мавп-96» Святослав Михайлюк також захищав кольори української збірної. Цього разу команда Україна U-16, яка розпочала турнір матчем проти господарів. У першій грі наші юніори поступилися французам з рахунком 52:74.

Дві з половиною чверті команди грали практично на рівних, а потім в середині третьої десятихвилинки українці відпустили суперників на 10 пунктів, відтак перед останньою чвертю програвали вже 19 очок. Святослав Михайлюк у цій грі здобув 8 очок та 4 перехоплення, ще один черкащанин Ростислав Лунський («Черкаські Мавпи-97») здобув 8 очок.

Україна U-16 – Франція U-16 52:74 (8:16, 15:13, 13:26, 16:19)

Україна: Павлов – 11 очок, 7 підбирань; Зотов –10 очок, 8 підбирань, 3 перехоплення; Михайлюк – 10 очок, 4 перехоплення; Лунськ ий – 8 очок; Мусієнко – 6 очок, 6 підбирань.