Черкаська торсида допомогла збірній перемогти!

Після одноматчевої перерви черкаська делегація знову вирушила до Києва, аби підтримати кадетську збірну України у грі проти Чорногорії. Традиційно велика кількість черкаських уболівальників мала можливість підтримати нашу збірну не перед екраном монітора, а власне на трибунах.

Солідна черкаська торсида повністю впоралася зі своїм завданням. Ще б пак, адже підтримати нашу команду до Києва вирушив й один із лідерів фанатського руху «Черкаських Мавп» Віктор Лихолай. Саме під керівництвом Віктора, наші вболівальники сьогодні вели себе чи не найбільш організовано, адже своїми різноманітними кричалками вкотре «завели» весь Палац спорту.

«Шкодую, що не поїхав попередні виїзди, які організовував клуб. Дякую велике клубу, що дав змогу поїхати та підтримати нашу команду. Емоції від матчу надпозитивні На жаль, учора ми не змогли підтримати нашу команду, тому в залі була тиша. Проте сьогодні ми цілком компенсували це. Багатьох уболівальників я не знав, але за кілька годин нашої поїздки ми встигли здружитися і вже фан-сектор наш став одним цілим. Вважаю зі своїм головним завданням ми впоралися»
, – ділиться враженнями Віктор Лихолай, член фанатського руху «Черкаських Мавп».

Під акомпанемент якісним вигукам уболівальників чудову гру демонстрували й українські збірники. Традиційно лідерство на собі утримував Святослав Михайлюк. Черкаський баскетболіст вкотре продемонстрував, що він є одним із найкращих гравців цього турніру. Зусиллями Михайлюка і компанії українська збірна впевнено перегравала суперників. Більше того, протягом першої половини зустрічі лідерство нашої команди сягало понад 20 очок. Неабиякий внесок у цей показник зробили й інші вихованці «Черкаських Мавп». Ростислав Лунський, Іван Ткаченко та Володимир Потапенко отримали чимало ігрового часу, за який встигли відзначитися великою кількістю корисних дій для команди.

У ці хвилини черкаські уболівальники не забували підбадьорювати своїх земляків. Після завершення першої половини зустрічі Україна лідирувала в рахунку 48 : 30. Проте вже у третій чверті інтрига почала поступово повертатися на паркет. Українські баскетболісти раз-за-разом відпускали своїх суперників у швидкі відриви та постійно фолили у простих ситуаціях. Як наслідок, до кінця чверті, низка ключових гравців нашої збірної отримали чимало персональних зауважень. Разом з тим, чорногорці продовжували скорочувати відставання. Так, чим менше часу залишало до завершення зустрічі, тим ближче опинялися чорногорці в рахунку. Втім, «валідольна кінцівка» була таки за нашими хлопцями. У скрутну хвилину ініціативу на себе взяв Михайлюк, котрий кілька разів після своїх проходів опинявся на лінії штрафних й вправно реалізовував свої моменти. У підсумку, Україна переграла суперника з рахунком 89 : 82. Феєричний матч провів Святослав Михайлюк. На рахунку черкаського баскетболіста 31 очко, 13 підбирань, 7 передач, 5 перехоплень.

Після завершення матчу черкаські вболівальники за традицією пішли зустрічати героїв дня. Кожен гравець збірної України отримав численну порцію овацій. Особливо тепло свого сина зустріла родина Лунських. Батько Ростислава, Олександр Лунський, не пропустив жодного виїзду черкаських уболівальників. Разом із дружиною Олександр несамовито підтримує сина у кожному матчі.

«Сьогодні хлопці нам дещо «полоскотали нерви». Незважаючи на складну кінцівку, наші баскетболісти продемонстрували хорошу гру й таки переграли свого суперника. Наші гравці отримали багато фолів, хоча більшість із них була досить спірною. Втім я дуже задоволений результатом. Наші хлопці молодці! Також якісною сьогодні була й підтримка. Гадаю, що сьогодні ми підтримували збірну найбільш гучно та організовано. Так тримати»
, – говорить Олександр Лунський, батько баскетболіста.
Вже завтра збірна України буде намагатись продовжити свою переможну ходу. О 21.00 підопічні Віталія Усенка відіграють найважливіший матч чемпіонату проти збірної Франції.