Олег Рудаков виграв Red Bull King of the Rock!

 
  У це міжсезоння продовжують тішити вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Після останніх тріумфів Олександра Кобця та Святослава Михайлюка своє слово сказав Олег Рудаков. Екс-гравець «Черкаських Мавп-94» та дублюючого складу клубу став переможцем найпрестижнішого стрітбольного турніру – «1х1 Red Bull King of the Rock». Головна відмінність цього чемпіонату у тому, що на майданчику з’ясовують стосунки один на один, а переможець українського турніру автоматично отримує прописку у фінальній частині, яка пройде на майданчику всесвітньовідомої американської в’язниці Алькатрас.

  Задля того аби вирвати таку жадану путівку Рудаков спочатку тріумфував на одному з восьми відбірних турнірів, який проходив у Запоріжжі, а сьогодні «взяв» і київський фінал! На стрітбольний майданчик Хрещатика приїхало 16 кращих українських індивідуалістів, які грають у стрітбол. Олег виграв всі чотири матчі, причому три з них, включаючи і фінал, з розгромним рахунком. Найважче вихованцю «Черкаських Мавп» було на стадії 1/8, де Олег зустрівся з Андрієм Кобцем. Старший брат нашого Олександра програв Рудакову з рахунком 6:8. Таким чином саме Рудаков представлятиме Україну на американському фіналі 1х1 Red Bull King of the Rock.

Олег Рудаков: «Перед фінальною частиною я дуже хвилювався, у мене навіть не було у планах виграти ці змагання, хотів просто корисно для власного досвіду їх провести. Але так вийшло, що здобув доволі впевнену перемогу. Насправді я дуже плідно готувався до цих змагань. Кожного дня я проводив по кілька тренувань, підбирав різних суперників, грав, як з «маленькими» так і з «великими». Можливо мені пощастило, що на турнірному шляху я не зустрів якогось яскраво вираженого центрового, але думаю, що моя перемога абсолютно заслужена. Зараз продовжу активно працювати у тренажерному залі та на майданчику і дуже сподіваюся на хороший виступ в Америці».