«Черкаські Мавпи» мінімально поступилися «Ферро-ЗНТУ»

«Ферро-ЗНТУ»  - «Черкаські Мавпи» 88:86 (18:32; 30:19; 19:15; 21:20)

«ЧМ»: Уошбарн 20 оч, 9 під, 3 пх; Сміт 16 оч, 7 гп, 4 вт; Мур 19 оч, 10 під, 8 гп, 2 пх; Чумаков 12 чо, 7 під; Тімерманіс 8 оч, 2 під; Сокур 5 оч, 2пх; Чигринов 3 оч; Кальніченко 3 оч, 3 під, 2 гп.

Сьогодні «Черкаські Мавпи» завершили двотижневий збір у Севастополі. Останньою його складовою став товариський матч проти свого минулорічного суперника по 1/4 Суперліги – «Ферро-ЗНТУ». На відміну від попередніх двох контрольних матчів у Криму, цього разу черкасці поступилися. Матч завершився мінімальною перемогою запоріжан – 88:86. На жаль, свою солідну перевагу, яку черкасці оформили вже після стартового періоду, команда Володимира Холопова вберегти не змогла. На останніх секундах матчу «Мавпи» могли врятувати гру, але передача на Чумакова, який мав завершувати швидку атаку, була невдалою. Найрезультативнішим гравцем нашої команди у цій грі став Джейсон Уошбарн, який зупинився за крок від дабл-даблу: 20 очок та 9 підбирань. Вже завтра наша команда повернеться до Черкас, де після двох днів вихідних продовжить підготовку до сезону. А вже 6-го та 7-го вересня «Мавпи» на виїзді проведуть два матчі проти МБК «Миколаїв».

Володимире Михайловичу, прокоментуйте, будь ласка, сьогоднішній товариський матч проти запоріжан.

Так вийшло, що кримський збір ми завершували матчем проти найсильнішого суперника. Зважаючи на те, що цей збір ми провели у пристойному режимі фізпідготовки, під кінець ми підсіли фізично, можливо, це і вплинуло на певні огріхи у конкретно взятій грі. На старті матчу ми вдало відірвалися у рахунку, але потім не змогли забити кілька вільних кидків і віддали ініціативу супернику . Натомість, запоріжани забили нам кілька триочкових на останніх секундах володіння м’ячем. На останніх секундах матчу ми могли врятувати гру, але передача на Чумакова, який мав завершувати швидку атаку була невдалою. Загалом, сьогодні грали два рівні суперники, хтось мав вигравати, на жаль, це були не ми.

Наскільки загалом Ви  задоволені збором у Севастополі?

Однозначно задоволений. Ми пройшли прекрасний підготовчий період, фактично всі його моменти відпрацювали так, як і задумували. Зараз ми повертаємося до Черкас, де розпочнеться «предсоревновательный» період підготовки, буде більше баскетболу, також загостримо увагу над тактикою та попрацюємо над помилками, які простежувалися у перших товариських матчах і можуть вплинути на результат майбутніх ігор.